Понеділок 04 липня 2022 р. 03:36 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Черговий спільний семінар з центром зайнятості в Чернігові

 Головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Чернігівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Алла Габишева 27 жовтня 2016 року взяла участь в черговому тематичному семінарі з роботодавцями міста Чернігова «Ефективна зайнятість з гідними умовами праці – основа соціального захисту населення, у тому числі осіб з інвалідністю», який відбувся в Чернігівському міському центрі зайнятості.

Алла Габишева розповіла про особливості відображення періоду трудових відносин в звітах платників та надала методичні рекомендації щодо виправлення допущених страхувальниками помилок, а також торкнулася питання особливостей формування звітності.

 Фахівець проінформувала присутніх про умови отримання і використання свідоцтва на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та можливість отримання накопиченої інформації про застрахованих осіб через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.