Субота 02 липня 2022 р. 14:15 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Погашення заборгованості перед бюджетом Пенсійного фонду — під контролем органів влади

У Новозаводській районній у м. Чернігові раді відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів.

На засіданні було, зокрема, розглянуто питання щодо стану погашення боргів до Пенсійного фонду України.

Заступник начальника відділу платежів до пенсійної системи Чернігівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Ігор Скорик зазначив, що ПрАТ “Комплекс “Любецький” надано графік погашення заборгованості зі сплати платежів до Пенсійного фонду України у 2016 році, умови згідно якого не виконуються.

Також, Ігор Скорик повідомив про поточну заборгованість з пільгових пенсій підприємств району міста. Під час засідання було розглянуто заборгованість з пільгових пенсій Дочірнього підприємства “Чернігів - Сантехмонтаж” та визначено заходи, спрямовані на погашення заборгованості. Було заслухано пояснення керівника підприємства-боржника та ухвалено протокольне рішення про погашення заборгованості у термін до 31.10.2016.


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.