Понеділок 04 липня 2022 р. 03:21 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

У Чернігові триває робота з погашення заборгованості

 Начальник відділу платежів до пенсійної системи Чернігівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Олександр Ткаченко взяв участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Деснянської районної у м. Чернігові ради.

 Разом з представниками управління соціально-економічного розвитку міста Чернігівської міської ради, управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у м. Чернігові ради, відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернігівській області, відділення Національної служби посередництва та примирення в Чернігівській області, Чернігівської об’єднаної Державної податкової інспекції було обговорено стан виконання графіків погашення заборгованості зі сплати платежів до Пенсійного фонду України, що були укладені на виконання доручення Уряду.

Олександр Ткаченко доповів присутнім про ситуацію зі сплатою боргів, наголосив на необхідності посилення роботи зі стягнення коштів, що знаходяться на примусовому виконанні в органах державної виконавчої служби.

 За підсумками наради її учасники намітили план дій, який, на їхню думку, дозволить підвищити ефективність зусиль зі стягнення заборгованості та сприятиме легалізації робочих місць.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.