Четвер 09 лютого 2023 р. 01:12 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Міський фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Чернігівська міська виконавча  дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності інформує про можливість оздоровлення та відпочинок дітей шкільного віку (6-18 років) протягом весняних канікул з 26.03.2017 по 09.04.2017 у санаторії-профілакторії "Перемога" м. Миколаїв, який є власністю Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

У санаторії-профілакторії «Перемога» діти мають можливість оздоровитися в унікальному місці серед сосен, біля водного простору Дніпро-Бузького лиману, а також весело та організовано провести дозвілля. Під час відпочинку діти отримають знання із спортивного орієнтування, розкриють свій творчий потенціал, завдяки спеціально розробленим майстер-класам та конкурсам, навчаться як правильно збирати і розбирати намет, а також на них чекають цікаві та захоплюючі квести, спортивні ігри (волейбол, футбол), екскурсія в національний заповідник «Ольвія».

Оздоровлення: для дітей розроблені за спеціальною програмою відповідні заходи, а саме: оздоровлення в соляній кімнаті штучний мікроклімат якої є унікальним методом лікування і профілактики захворювань хронічного бронхіту, наслідків перенесення пневмонії, бронхіальної астми та для лікування всіх видів алергії і її профілактики, аромотерапія, кисневі пінки, інгаляції, масаж й тренування, лікувальна фізкультура, прогулянки в сосновому бору на березі Дніпро-Бузького лиману.

Умови проживання: двомісні кімнати з усіма зручностями, п`ятиразове калорійне харчування (за необхідності – дієтичне). Для безпечного оздоровлення та відпочинку територія санаторію-профілакторію огороджена, охороняється цілодобово.

В закладі функціонує послуга безкоштовної зони Wi-Fi, працює бібліотека, тренажерний, концертний зали  та зал лікувальної фізкультури.

 

Термін оздоровчої зміни:5-9 днів, вартість одного дня 330,00 грн.

У разі виявлення бажання оздоровитися просимо до кінця дня 20.03.2017 на електронну адресу дирекції: [email protected] надати пропозиції.

За більш детальною інформацією звертатися до Чернігівської міської виконавчої  дирекції: м. Чернігів, вул. Музична, 1-А або за телефонами: 678-236, 662-040.

Додаток: 19 фото в електронному вигляді.
Чернігівська міська виконавча   дирекція обласного
відділення Фонду соціального страхування
з тимчасової втрати працездатності

none Фото  (93.56 кб.)
none Фото  (87.18 кб.)
none Фото  (77.38 кб.)
none Фото  (85.45 кб.)
none Фото  (73 кб.)
none Фото  (67.34 кб.)
none Фото  (69.72 кб.)
none Фото  (56.32 кб.)
none Фото  (74.72 кб.)
none Фото  (88.66 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.