16 грудня 2005 р.

У Чернігові розпочалися заходи до Дня Святого Миколая

Свято до Дня Святого Миколая для 110 дітей-сиріт провело управління освіти Чернігівської міської ради. Завдяки підтримці міського голови Олександра Соколова та депутата міськради, голови правління ВАТ "Продовольча компанія "ЯСЕН" Анатолія Яська діти отримали подарунки та солодощі. Актори Чернігівського "Молодого театру" підготували концертну програму, ігри, конкурси, розваги. Міський голова закликав дітей і дорослих завжди дбати про рідних і близьких. "Давайте творити добро і воно обов'язково повернеться до нас", - сказав він. Подібне свято для дітей з малозабезпечених сімей влаштував відділ у справах сім'ї та молоді міської ради за підтримки громадських організацій. 75 дітей отримали іграшки та солодощі. А Єпископ Чернігівський і Ніжинський Амвросій подарував кожній дитині "Закон Божий".