П’ятниця 24 березня 2023 р. 05:06 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

У Чернігові пройшли перші Миколаївські читання

До Дня Святого Миколая у Чернігівській обласній бібліотеці імені Короленка вперше пройшли Миколаївські читання, присвячені проблемам морально-етичного виховання молоді. Як повідомила бібліотекар Вікторія Солонікова, перші Миколаївські читання названі біблійним висловом "Навчи юнака на початку шляху його і він не зійде з нього, навіть коли зістариться".

До студентів духовного училища та Чернігівської філії МАУП звернувся Єпископ Чернігівський і Ніжинський владика Амвросій. Він порівняв ініціативу обласної бібліотеки з Успенськими читаннями, проведення яких стало традиційним для Києво-Печерської Лаври. Владика Амвросій відзначив важливість запропонованої до обговорення теми. "Вихована молодь – окраса не лише сім'ї, а й держави", - сказав він.

Учасники Миколаївських читань зробили висновок, що Україні вкрай необхідні серйозні державні програми, спрямовані на захист моралі і духовності.
16 грудня 2005 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.