Понеділок 27 березня 2023 р. 15:52 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Депутати передбачили кошти на розвиток туризму та промоції міста Чернігова

Сьогодні 15-та сесія Чернігівської міської ради затвердила «Програму розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2017-2018 роки», яка орієнтована на створення туристичного продукту, збільшення відвідування туристів міста, покращення іміджу міста, перетворення туризму на одну з найбільш прибуткових галузей міста, а також відродження діяльності міського туристично-інформаційного центру.

На початку обговорення цього питання заступник міського голови Ольга Хоніч повідомила про деякі технічні правки до Програми, які внесли постійні комісії.

Проектом рішення міської ради передбачалося, що на реалізацію цієї Програми протягом двох років потрібно було 2,6 млн грн, але в процесі обговорення депутати міської ради вирішили зменшити фінансування деяких заходів зазначеної Програми. А саме: на ремонт приміщення міського туристично-інформаційного центру (на вул. Шевченка, 9) вирішили виділити 300 тис. грн замість 600 тис. грн. На зовнішню рекламу, яка розміщуватиметься поза межами міста (автошляхи в напрямках Борисполя та білоруського кордону), виділили 40 тис. грн замість 90 тис., на розробку туристичного сайту заклали 95 тисяч гривень.

Представники громадськості, які були присутні на засіданні, зазначили, що вже створюється подібний обласний туристичний центр на базі колишнього кінотеатру ім. Щорса, тому немає сенсу створювати два ідентичних центри.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко запропонував підтримати Програму по щодо туризму, але при цьому зазначив, що треба узгоджувати міську Програму з обласною.

Депутати підтримали відповідне рішення з урахуванням правок.

Проект рішення «Про затвердження Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2017-2018 роки»

 

Довідково:

 

Читайте також:

 У Чернігові планують створення міського туристично-інформаційного центру


 

 Прес-служба Чернігівської міської ради

26 січня 2017 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.