25 січня 2017 р.

Конкурс на одержання грантів «Забезпечення захисту прав осіб, що потребують паліативної допомоги, силами ОГС»

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про Конкурс на одержання грантів  «Забезпечення захисту прав осіб, що потребують паліативної допомоги, силами ОГС».

Благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне» при підтримці Європейського Союзу  оголошують Конкурс малих грантів в межах проекту «Забезпечення захисту прав осіб, що потребують паліативної допомоги, силами ОГС».

Дедлайн - 17 лютого 2017 р.

Мета конкурсу  підтримати громадські ініціативи громадських об’єднань та благодійних організацій, спрямовані на вирішення проблем організації паліативної та хоспісної допомоги та відстоювання прав, індивідуальних та групових інтересів паліативних хворих перед державними органами у взаєминах з установами соціального захисту та медичними закладами.

Організаціями, що подають проектні пропозиції на конкурс, можуть бути:

Офіційно зареєстровані громадські об’єднання та благодійні організації з кодом неприбутковості 005 та 006, які мають:

- досвід роботи в сфері паліативної допомоги;

- пройшли навчання на тренінгах в рамках проекту, або подають заявку у партнерстві з  організацією, яка пройшла відповідне навчання (електронний додаток 1);

При усіх інших рівних умовах перевага надаватиметься:

- організаціям, створеним пацієнтами та їхніми родичами, до органів управління якими входять представники цільових категорій;

- організаціям, що працюють в малих містах;

- новоствореним організаціям - до 3 років діяльності.

Проектні заявки не приймаються від релігійних організацій, політичних партій та їх місцевих осередків, профспілкових організацій, асоціацій органів місцевого самоврядування, органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, комунальних установ та підприємств, фізичних осіб, комерційних організацій.

Не можуть бути учасниками конкурсу і отримувачами грантів громадські об’єднання та благодійні організації, що:

-  знаходяться в стані ліквідації;

-  не мають спроможності впроваджувати грантові проекти та звітуватися про їх виконання (включаючи фінансове звітування).

Види діяльності, що можуть претендувати на підтримку в рамках Конкурсу  міні-грантів:

1) Розробка та лобіювання затвердження нормативно-правових актів, спрямованих на покращення якості життя паліативних хворих на рівні області, міста, лікувального закладу паліативної допомоги;

2) Лобіювання створення нових служб/закладів паліативної допомоги;

3) Лобіювання впровадження нових сервісів, спрямованих на покращення якості життя паліативних хворих на рівні регіону/міста/закладу;

4) Заходи із протидії дискримінації паліативних хворих в державних установах.

Цей перелік не є вичерпним.

Сума гранту може коливатись від 3 тис. євро до 9 тис. євро, середня сума гранту – 6 тис. євро.

Кінцевий термін прийому проектної пропозиції:  17 лютого 2017, о 18:00.

Термін реалізації проекту:  від 3  до 6 місяців, починаючи з квітня 2017.

Порядок подачі пропозицій:

Проектні пропозиції приймаються Рівненським обласним відділенням ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» українською мовою:

В електронному вигляді на адресу: [email protected] з поміткою «Конкурс міні-грантів» та  в друкованому вигляді (2 екз.) поштою на адресу: вул. Чорновола 74 Б, м.Рівне, поштовий індекс 33 000 з поміткою «Конкурс міні-грантів»

Проектна пропозиція повинна включати наступні документи:

Заявку відповідно до запропонованої форми 2 екз.;

Копії установчих документів організації;

Копія рішення про включення в реєстр неприбуткових організацій.

Резюме керівника проекту.

Контакти:

Рівненське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

Вул. Чорновола 74 Б, м.Рівне, поштовий індекс 33000

Сайт: http://www.network.rv.ua

Соціальні мережі: https://www.facebook.com/groups/396103040554535/

Контактна електронна пошта: [email protected]

Благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне»

Файли

mal__-granti-ogoloshennya.docx   23.8 КБ

dodatok-1.docx   28.4 КБ

budget_palliativ_2016_rivne.xls   28.0 КБ

Детальніше: http://www.gurt.org.ua/news/grants/36397/

За детальною інформацією звертайтеся до Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації за тел. (0462) 675-016.

За інформацією Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації