16 грудня 2005 р.

Сьогодні у Чернігові проходить засідання обласної медичної

Сьогодні в Чернігові проходить останнє в цьому році засідання обласної "школи менеджерів" системи охорони здоров'я. Керівники районних, міських та обласних медичних закладів, провідні спеціалісти галузі обговорюють напрямки розвитку медичної служби Чернігова, стиль і методи роботи управління охорони здоров'я міськради, впровадження стратегічного планування у діяльність системи медичної допомоги. За словами начальника управління охорони здоров'я міськради Юрія Бойка, у медичній галузі Чернігова відчутні зрушення – поступово впроваджуються засади сімейної медицини. Вже працюють 9 сімейних лікарів, найближчим часом планується у місті відкриття відділення сімейного типу. "Особливу увагу ми приділяємо забезпеченню медичною допомогою матерів та дітей", - сказав Юрій Бойко. Як підтвердження – у рамках Міжнародного проекту ЮНІСЕФ міський пологовий будинок визнаний "Лікарнею, доброзичливою до дитини" та база міської дитячої поліклініки №2 відкрита "Клініка, доброзичлива до молоді". Юрій Бойко зазначив, що вивчається досвід роботи лікарів в інших регіонів України, найкращі досягнення будуть впроваджуватися у лікарнях Чернігова. Сьогоднішнє засідання школи менеджерів проходить на базі міської лікарні №3, також лікарі ознайомляться з роботою міської стоматполіклініки.Обласна медична "школа менеджерів" системи охорони здоров'я працює на Чернігівщині другий рік. На засіданнях, що проходили в районах і містах області, розглядалися найбільш актуальні питання розвитку медицини.