Понеділок 26 вересня 2022 р. 10:19 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Вибір перевізників на маршрути громадського автотранспорту розпочався: сьогодні відкрили конверти претендентів

У Чернігівській міській раді сьогодні в присутності журналістів та членів конкурсного комітету відкрили конверти з документами фірм, що претендують  на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами.

Спеціальний комітет для проведення цього конкурсу утворений розпорядженням Чернігівського міського голови від 9 грудня.

Очолює комітет заступник міського голови Олександр Ломако.

На відкритті першого засідання комітету він відзначив, що є нейтральною незаангажованою людиною, яку важко звинуватити у зв’язках з кимось із перевізників.

Поставлене ним перед конкурсним комітетом головне завдання – провести цей конкурс максимально чесно, відкрито і прозоро.

-         Наша задача №1 – максимально прозорий і відкритий процес, щоб ніхто не звинувачував ні міську раду, ні представників громадськості чи профільних підрозділів, які входять у цю комісію, в тому, що той чи інший перевізник виграв цей конкурс нечесно. І друга наша задача – вже після цього чітко контролювати виконання договорів. Щоб, якщо вже перевізник узяв на себе зобов’язання міняти на нові, умовно кажучи, по три машини на маршруті в рік, а протягом двох років замінити всі – щоб він їх чітко виконував. І те ж стосується зобов’язань по наявності GPS в автобусах, по перевезенню пільговиків та іншому, - сказав він.

Згідно з графіком роботи конкурсного комітету, з 13 по 20 грудня ним мають бути перевірені бази, транспортні засоби, документи кожного учасника. На думку Олександра Ломака, в цей тиждень можуть також робитися виїзди на місце знаходження транспорту конкурсантів та публічна демонстрація цього транспорту, для чого будуть запрошуватися ЗМІ.

А 23 грудня відбудеться вже другий етап конкурсу, який полягатиме в підрахунку балів за чіткою системою, прописаною згідно з вимогами відповідної Постанови Кабінету Міністрів України.

У результаті проведення цього конкурсу, який передбачає новий вибір перевізників для обслуговування всіх автобусних маршрутів Чернігова і укладення з ними договорів на нових умовах, місто очікує поступового оновлення перевізниками транспортних засобів. Також будуть передбачені більш жорсткі умови дотримання графіків руху та ряд інших додаткових вимог.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

12 грудня 2016 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.