П’ятниця 24 березня 2023 р. 06:03 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Чернігівський міський голова відвідав ВАТ

Чернігівський міський голова Олександр Соколов з робочим візитом побував на автотранспортному підприємстві ВАТ "Чернігівавтосервіс". За словами міського голови, питання транспортного забезпечення є одним з найважливіших у місті.

Олександр Соколов звернувся до колективу ВАТ „Чернігівавтосервіс” з пропозиціями щодо покращання обслуговування пасажирів:


1. Слід розглянути можливість оновлення рухомого складу, придбати сучасні автобуси марки „Богдан”, „Еталон”, МАЗ, ЛАЗ, оскільки мікроавтобуси „Газель” та автобуси ПАЗ на міських автобусних маршрутах вже фізично і морально застаріли. Також місту потрібні сучасні автобуси з м’якою базою, які на майбутнє могли б забезпечити перевезення туристів та гостей міста, адже маємо затверджену Схему розвитку туризму, яку повинні втілювати.

2. Організувати перевезення жителів міста у 2-у зміну, особливо з 21-ї до 24-ї години, тому що на сьогодні в місті після 20-ї години від ВАТ „Чернігівавтосервіс” працюють тільки 2 автобуси на маршруті №12 „Вокзал – вул. Одинцова” та 1 автобус на маршруті №20 „Гот. „Україна” – вул. Незалежності”. Ці питання доволі часто підіймають керівники та працівники підприємств, де я проводив робочі зустрічі.

3. Організувати підготовку водіїв, можливо, спільно з міським центром зайнятості.

4. Відкрити у літній період зручні для пасажирів маршрути „Чернігів – Одеса”, „Чернігів – Феодосія”, „Чернігів – Сімферополь” тощо, як це роблять наші білоруські сусіди з Гомеля.

На сьогодні у Чернігові на 40 автобусних маршрутах працюють 110 автобусів та 140 мікроавтобусів, з них майже половину – 17 маршрутів – обслуговує ВАТ „Чернігівавтосервіс”, щодня на маршрутах працює 57 автобусів та 32 мікроавтобуси.
15 грудня 2005 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.