П’ятниця 24 березня 2023 р. 04:31 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

На Чернігівщині ситуація щодо поширення пташиного грипу контролюється

Чернігівщині пташиний грип поки що не загрожує. Принаймні до весни. – Такий висновок зробили учасники семінару, який пройшов у Чернігові в рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії, під назвою: "Пташиний грип: небезпека для України, реальна ситуація та превентивні заходи запобігання його поширенню".

Заступник голови Чернігівської ОДА Володимир ТАНДУРА відзначив, що Чернігівська область – одна з найбільших за територією областей України, тому питання поширення вірусу пташиного грипу тут актуальне, особливо для жителів сільської місцевості, де домашня птиця є чи не в кожній садибі. "Також тривогу викликає те, як на такій великій території проводити знезараження в разі виявлення вірусу", - сказав він.

Як запевнили головний державний санітарний лікар Чернігівської області Микола ДОНЕЦЬ та начальник управління охорони здоров'я ОДА Микола ДЕЙКУН, ситуація щодо можливого поширення вірусів грипу на Чернігівщині перебуває під контролем. Всі відповідальні служби мають план заходів з попередження та профілактики захворювання. Медичні заклади готові до спалахів звичайного грипу. А пташиний грип може проникнути на Чернігівщину лише навесні, коли повернуться перелітні птахи. "У будь-якому разі причин для паніки на сьогодні немає," - наголосили спеціалісти.
14 грудня 2005 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.