Вівторок 19 жовтня 2021 р. 21:51 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Дні сталої енергії у Чернігові: брейн-ринг серед школярів

Сьогодні у приміщенні ЗНЗ №22 проведено брейн-ринг на тему енергозбереження. Участь у брейн-рингу взяли дві команди, серед яких були учні 10 та 11 класів. Захід відбувся у рамках Днів сталої енергії у Чернігові, що проводиться відповідно до Європейської ініціативи – «Угода мерів». Подія організована за участі Громадянської мережі ОПОРА.

Метою проведення заходу є ознайомлення дітей з актуальними екологічними проблемами сучасності, зокрема, проблемою енергозбереження, формування бережливого ставлення до природних багатств.

Брейн-ринг проходив у 2 тури. У 1 та 2 турі команди відповідали на запитання, бал зараховувався тій команді, яка перша надала правильну відповідь. Всі запитання були легкими та цікавими, але над деякими питаннями було потрібно трішки більше помислити. 

Учасникам заходу було показано відеоролик, в якому висвітлено актуальніші проблеми енергозбереження. 

За участь у конкурсах школярі отримали призи, які були надані Громадянською мережею ОПОРА та Чернігівською міською радою.


Прес-служба Чернігівської міської ради

07 вересня 2016 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.