Четвер 09 лютого 2023 р. 05:12 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Актуально

Побудова сміттєпереробного заводу – серед пріоритетних завдань Владислава Атрошенка

Одним із пріоритетних завдань роботи Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка є побудова сміттєпереробного заводу на території полігону в мікрорайоні Масани. 

Для того, щоб забезпечити прозорість та відкритість процесу залучення інвестора, на доручення міського голови Атрошенка В. А. надаємо наступну інформацію:

За інформацією ПП “Грандпласт” на даний момент кількість ТПВ на території полігону становить близько 5,55 млн тон або 22,2 млн метрів кубічних;

Середньодобова кількість приймання ТПВ складає близько 1615 метрів кубічних;

Морфологічний склад ТПВ орієнтовно становить:

харчові відходи - 28%

полімери - 22%

папір, картон - 21%

деревина - 7%

змет з вулиць - 7%

скло - 6%

Інші відходи - 9%.

 

Чернігівська міська влада відкрита для переговорів з потенційними інвесторами, які зацікавлені в реалізації проекту побудови заводу з переробки сміття в Чернігові. Наші вимоги - це повинен бути соціально відповідальний бізнес, який гарантуватиме досвід та можливості реалізувати відповідний проект. Проект має відповідати європейським екологічним стандартам, а також включати програму запровадження та пропаганди розбірного збору сміття в Чернігові.

 

Контактна особа в міській раді - заступник Чернігівського міського голови Ломако О. А. (тел: 77-48-60, e-mail [email protected])

30 грудня 2015 р.
  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.