3 лютого 2006 р.

Бути не байдужими до рідного міста закликав чернігівців міський голова

Під час сьогоднішньої прес-конференції Олександр Соколов охарактеризував суспільно-політичну ситуацію в місті, а також розповів про випадки вандалізму, що мали місце в обласному центрі. Олександр Соколов зазначив, що розбиття ліхтарів біля Катерининської церкви мало резонанс, але винуватців, на жаль, не виявили. За його словами, на Валу біля пам'ятника Т.Г. Шевченку також були зірвані гранітні плити. "Це прояв не лише дикунства, але й елементарної неповаги до всіх жителів міста", - сказав міський голова. Тривалий час у Чернігові не припиняються випадки крадіжок каналізаційних люків. За минулий рік їх вкрали понад 1200. У ЖЕКу №7 виявлено, що на тільки-но встановлених євроконтейнерах спиляні коліщата. Як повідомив Олександр Соколов, ці випадки, здебільшого, не мають прямого відношення до виборчої компанії, що вже розпочалася. А ось розмалювання Чернігова фарбами має на меті політичний PR. Міський голова закликав усі політичні сили, що діють в обласному центрі, бути толерантними, дотримуватися порядку і працювати у правовому полі. Міський голова звернувся до чернігівців не залишатися осторонь подій, які відбуваються у місті. Завжди реагувати на порушення порядку. Олександр Соколов навіть висловив ідею про необхідність посилення добровільних народних дружин, члени яких, до речі, відповідно до рішення виконкому мають право безкоштовного проїзду у тролейбусах у вечірній час (з 17.00 до 23.00). Також міський голова попередив про наступне похолодання, що передбачається на вихідні. Він наголосив, що в разі будь-яких випадків зниження температури у будинку або зниження тиску газу, слід негайно повідомляти в службу оперативного реагування "053", аби уникнути прикрих випадків з навмисним перекриттям подачі теплоносіїв та газу.