2 лютого 2006 р.

У Чернігові працівники станції швидкої допомоги отримали зимовий спецодяг

Уперше за останні роки лікарі та середній медичний персонал Чернігівської станції швидкої допомоги отримали зимовий спецодяг. Повідомили в управлінні охорони здоров'я міської ради. За словами заступника начальника управління Ірини Мороз, одним із заходів поетапного покращення матеріально-технічної бази міської станції швидкої медичної допомоги на 2005 – 2009 роки було придбання спецодягу для медичних працівників швидкої допомоги. 214 утеплених курток пошиті за індивідуальними розмірами на чернігівському підприємстві УТОГ. З міського бюджету витрачено майже 28 тисяч гривень. "Куртки, які отримали члени виїзних бригад, мають світловідзеркалюючі елементи. Важливо, аби працівників швидкої допомоги впізнавали, адже це служба екстреного реагування", - сказала І.Мороз. Довідка: Чернігівська станція швидкої допомоги працює з 1967 року. В обласному центрі – 21 бригада швидкої допомоги, колектив станції – 339 працівників. Протягом року кожна бригада здійснює понад 3400 виїздів, щодня на станцію швидкої допомоги надходить залежно від сезону 240-270 викликів.