31 січня 2006 р.

У Чернігові проблема ремонту ліфтів буде вирішуватися поступово

У Чернігові поряд з іншими комунальними програмами, які вже реалізуються, буде розроблятися і міська програма щодо ремонту ліфтів. Повідомив міський голова Олександр Соколов. За його словами, на сьогодні кошти на капітальний ремонт та оновлення ліфтів передбачені у програмі "Безпечне житло". Вона спрямована на створення безпечних умов проживання щодо пожеж та користування ліфтами. "Фінансування цієї програми здійснюється через районні бюджети міста", - зазначив міський голова. Під час похолодання у місті зупинилися 30 ліфтів, 12 з них потребують ремонту. У житловому фонді міської ради і об’єднаннях житлово-будівельних кооперативів налічується майже 950 ліфтів, що обслуговуються спеціалізованими ліфтовим управлінням №5 ЗАТ «ОТІС» та ремонтно-будівельним управлінням «Чернігівліфт-2». До речі, спеціалізоване ліфтове управління №5 ЗАТ "ОТІС" всього в обласному центрі обслуговує 1170 ліфтів.