30 січня 2006 р.

Міський голова звернувся до жителів міста

Шановні жителі міста!
Чернігів стабільно пережив період тижневих морозів. Ми гідно пережили морози. У порівнянні з іншими містами, завдяки злагодженій роботі комунальних служб та оперативному вирішенні всіх проблемних питань, Чернігів вигідно відрізнявся. Але я, як міський голова, вимушений звернутися до всіх жителів міста: у період різкого похолодання у Чернігові ми мали неоднозначні ситуації. На вулицях Рокосовського, Доценка, Комсомольській, проспекті Перемоги у деяких будинках теплоносії були перекриті на входах у будівлі. Є кілька випадків перекриття подачі газу. Це варто розцінювати не інакше як спроби дестабілізації і умисного шкідництва. Мета – дискредитувати не лише мою роботу, а й сумлінну працю тисяч чернігівців, заперечити позитивні здобутки, що є у місті, створити враження, що маємо лише негатив. Але подивіться уважніше. Знову і вже вкотре, місто обмальовується фарбами, заклеюється листівками у невстановлених місцях. Хіба стає Чернігів від цього красивішим? Ще один дуже прикрий випадок. Біля Катерининської церкви – оновленої візитної картки міста – вже розбиті два світильники. Вони вмонтовані у землю перед церквою і розраховані на тиск 6 тонн, а вартість кожного з них понад 3 тисячі гривень. Зрозуміло: розпочалися передвиборчі перегони. Політичні сили борються і за посаду міського голови, використовуючи при цьому будь-які методи впливу на майбутніх виборців. Як міський голова, я, Олександр Соколов, відповідально заявляю, що не дозволю зруйнувати благоустрій обласного центру. Не дозволю позбавити 300-тисячне місто затишку і тепла в оселях.
Шановні чернігівці!
Я вкотре закликаю вас стати патріотами Чернігова, любити і шанувати рідне місто, цінувати працю людей, які дбають про нього. Давайте зробимо все для того, щоб наші діти і онуки пишалися прекрасним містом над Десною. Будьмо солідарні у прагненні будувати, а не руйнувати! Міський голова Олександр Соколов