27 січня 2006 р.

Чернігівський міський голова зустрівся з колективом міських електричних мереж

Міський голова Олександр Соколов з робочим візитом відвідав міські електричні мережі. Він ознайомився з підприємством, подякував працівникам за роботу у напружений період різкого похолодання, відзначивши оперативність аварійних бригад. "Пориви мереж, аварійні відключення у місті були, але всі питання вирішувалися вчасно", - сказав він. На сьогодні, за словами міського голови, ситуація з теплопостачанням та енергозабезпеченням міста стабільна. Олександр Соколов також повідомив, що підбиті підсумки минулого року у будівельній галузі Чернігова. "Сьогодні стала відома остаточна цифра. Минулого року в обласному центрі введено в експлуатацію 87,5 тисяч метрів квадратних житла", - сказав він. За попередніми підрахунками, до Чернігова повернулися близько тисячі кваліфікованих будівельників, які працювали в інших містах. Хоча ще є потреба у 1200 будівельниках різних спеціальностей. Міський голова розповів про перспективи забудови міста, насамперед у мікрорайоні Масани, тож робота передбачається і для будівельників, і для електриків.