25 січня 2006 р.

У Чернігові продовжують працювати телефони довіри

Переважна більшість питань, з якими звертаються чернігівці на телефони довіри міської ради, стосуються роботи комунальних служб, транспорту та правоохоронних органів. Про це повідомив завідувач відділу з питань діяльності правоохоронних органів, мобілізаційної та спеціальної роботи міськради Валерій Селівон. За його словами, кожному жителю міста, який звернувся на телефон довіри, надається письмова відповідь. Проте інформація від заявника приймається лише у тому випадку, коли він називає своє прізвище, ім’я та по батькові, домашню адресу і свій телефон. Нагадуємо, що телефони довіри працюють при відділах міськради – по роботі із зверненнями громадян (676-476) та з питань діяльності правоохоронних органів, мобілізаційної та спеціальної роботи (7-40-14). Громадяни обласного центру можуть звертатися з пропозиціями щодо підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, державних установ, підприємств і організацій. Буде братися до уваги і перевірятися інформація щодо зловживань працівників цих установ та відомств. Телефонувати можна у час, що відповідає роботі міськради – з 8 до 17 години з перервою на обід – з 13 до 14 години.