25 січня 2006 р.

У Чернігові переможці олімпіад отримають премії міського голови

Іменні премії міського голови відтепер отримають учні загальноосвітніх навчальних закладів обласного центру, які досягли високих успіхів у навчальній діяльності. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради. Повідомила прес-служба міськради. За словами начальника міського управління освіти Наталії Лещенко, премії призначатимуться учням, які вибороли призові місця на обласних та всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін. Установлений розмір премій: 200 гривень – призерам Всеукраїнських предметних олімпіад та 100 гривень – призерам обласних. "За свої досягнення премії міського голови вже отримують юні спортсмени, митці, а тепер будуть відзначені і учні, що мають успіхи у навчанні", - сказала Наталія Лещенко. Вшанування призерів олімпіад проходитиме не лише у їхніх школах, а й на загальноміському рівні. Зараз тривають обласні олімпіади. Минулого року у Чернігові було понад 30 переможців обласних олімпіад і 17 – всеукраїнських.