23 січня 2006 р.

Звернення громадян – пріоритетний напрямок роботи

Всебічний розгляд звернень громадян та оперативне вирішення поставлених у них питань вважати пріоритетними напрямками роботи Деснянської райради – таке рішення прийняли сьогодні під час чергового засідання члени виконавчого комітету Чернігівської міської ради. Також зроблений наголос на ретельній перевірці усіх звернень, у яких йдеться про недоліки у роботі посадових осіб та оскаржуються їхні дії. Міський голова Олександр Соколов акцентував увагу на розгляді повторних звернень, вказуючи, що їхня кількість повинна зменшуватися. "Якщо питання районного рівня, то воно має бути вирішене у районі, щоб людям не доводилося звертатися в інші інстанції", - сказав Олександр Соколов. Минулого року до Деснянської районної ради звернулися понад 950 громадян, розглянуто більше 2600 заяв. Переважна більшість питань стосувалися соціального захисту, надання матеріальної допомоги, капітального ремонту житла, ремонту доріг та благоустрою територій.