20 січня 2006 р.

У Чернігові транспортне забезпечення контролюється, а заняття у школах відмінять

Сьогодні Чернігівський міський голова Олександр Соколов провів оперативну нараду з представниками основних перевізників міста. Як повідомив начальник ЧТУ Віктор Геращенко, зранку у місті було 12 поривів тролейбусних ліній, усі вони ліквідовані, але чернігівці відчули незручності, викликані складними погодними умовами. "Деякі тролейбуси зійшли з маршрутів, кілька залишилися на кінцевих зупинках", - сказав В.Геращенко. Міський голова звернувся до пасажирських перевізників збільшити кількість одиниць транспорту – автобусів та мікроавтобусів на маршрутах, а також продовжити роботу у вечірній час. Олександр Соколов акцентував увагу на забезпеченні безперебійного транспортного сполучення із віддаленими мікрорайонами міста. Незважаючи на низьку температуру, сьогодні у школах Чернігова заняття проходили. Як повідомили в управлінні освіти міської ради, до шкіл прийшли близько 9% учнів молодших класів та 20% старшокласників. За словами начальника управління Наталії Лещенко, заняття проводилися у звичайному режимі за індивідуальними планами (новий матеріал не викладався). Керівники управління освіти та шкіл міста звернулися до батьків не направляти дітей до школи, якщо температура нижча – 20º С (молодші класи) та – 24º С (старші класи). Очікується, що у вихідні та на початку наступного тижня загальноосвітні заклади обласного центру працюватимуть у черговому режимі. Працівники служби оперативного реагування міськвиконкому "053" відзначають, що протягом доби від жителів міста не було нарікань на якість теплопостачання. А електромережі в деяких районах приватної забудови морозу не витримали, зараз завершується ліквідація поривів.