19 січня 2006 р.

Визначені напрямки роботи закладів культури Чернігова на 2006 рік

Підсумки роботи сфери культури обласного центра протягом 2005 року розглядалися під час розширеного засідання колегії управління культури Чернігівської міської ради. Начальник управління культури Олег Васюта зауважив, що діяльність управління і підпорядкованих йому закладів визначалася, насамперед, міською комплексною Програмою "Культура і мистецтво Чернігова. 2003-2010 роки" та була спрямована на збереження національно-культурної спадщини, відродження духовних традицій нашого народу, всебічне задоволення культурних потреб населення. В роботі колегії взяв участь міський голова Олександр Соколов. Він зазначив, що з року в рік збільшується загальний обсяг бюджетних асигнувань на культуру і мистецтво. Також міський голова наголосив, що розвиток культури і мистецтва є однією з важливих передумов перетворення міста на туристичний центр. Про роботу своїх закладів розповіли також директор музичної школи № 1 ім.С.Вільконського Ольга Астаф’єва, директор КП "Міський палац культури" Петро Закупра і директор міської централізованої бібліотечної системи Ніна Власенко. На засіданні колегії визначені пріоритетні напрямки роботи закладів культури Чернігова у 2006 році. Увага буде приділена, насамперед, вдосконаленню мережі, зміцнюватиметься матеріальна база тих закладів, де діють творчі колективи, що мають звання "народний" або "зразковий", також передбачено подальший розвиток системи естетичного виховання чернігівської молоді.