17 січня 2006 р.

У школах Чернігова вживають попереджувальних заходів щодо можливого похолодання

У всі чернігівські школи направлені листи-попередження щодо різкого зниження температури, яке прогнозується на 18,19 і 20 січня. Про це повідомила начальник управління освіти Чернігівської міської ради Наталія Лещенко. За її словами, вчителі повинні провести бесіди з учнями щодо запобігання переохолодженню, правил безпечного поводження на льоду, адже за умов різкого зниження температури лід і високої вологості може бути крихким і небезпечним. "За умови різкого похолодання у школах буде запроваджене цілодобове чергування, щоб уникнути значних проблем з теплопостачанням", - сказала Наталія Лещенко. Вона також пояснила, що відповідно до інстуктивно-методичних документів при необхідності управлінням освіти будуть вживатися заходи щодо змін в організації навчально-виховного процесу у навчальних закладах міста.