16 січня 2006 р.

Днями Чернігівський міський голова Олександр Соколов зустрівся з колективом макаронної фабрики.

Підприємство, біографія якого ведеться з 1953 року, в різні часи переживало складні періоди. Сьогодні ж ВАТ "Чернігівська макаронна фабрика" – це сучасне підприємство потужністю 13,2 тисячі тон, що випускає понад 40 найменувань макаронних виробів. Уся продукція підприємства сертифікована, користується попитом, успішно конкурує з вітчизняними та зарубіжними виробниками. На українському ринку частка виробів Чернігівської макаронної фабрики становить близько 15%. Зараз керівництво та колектив фабрики чи не найбільше хвилює проблема захисту вітчизняного товаровиробника, адже в Україні вистачає власних виробничих потужностей аби повністю забезпечити попит на макаронну продукцію, яка за своїми якісними характеристиками нічим не поступається іноземній продукції. Минулого року фабрика працювала лише на половину виробничої потужності. Міський голова зауважив, що місто не повинне втрачати набутих темпів економічного зростання. Він розповів про підсумки роботи органів місцевого самоврядування в минулому році та відповів на запитання працівників фабрики щодо подальшого розвитку міста. Підприємство, на якому працює майже 180 чоловік, постійно бере участь у регіональних, державних та міжнародних конкурсах якості і здобуває нагороди. В 2000 році фабрика отримала нагороду Асамблеї ділових кіл України „Вища проба", в 2003 – стала переможцем першого національного конкурсу „100 кращих товарів України". У минулому році підприємство відзначене Грамотою Міністерства аграрної політики України за Високу якість продукції в рамках XVIІ Міжнародної виставки – ярмарки „Агро - 2005". Минулої суботи міський голова Олександр Соколов привітав з 60-річним ювілеєм колектив чернігівського підприємства ВАТ "Продовольча компанія "Ясен", продукція якого теж славиться відмінною якістю та відома далеко за межами України.