Субота 03 червня 2023 р. 21:50 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

У Чернігові створюється Центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"

Депутати Чернігівської міської ради прийняли рішення про створення в Чернігові міського Центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". Цей заклад буде підпорядкований відділу по фізичній культурі та спорту. Повідомила прес-служба міської ради.

Центр має створювати сприятливі умов для задоволення потреб населення в оздоровчих послугах, для покращання розвитку масової фізичної культури і спорту. Він буде співпрацювати з федераціями з різних видів спорту, з фізкультурно-спортивними товариствами, державними та громадськими організаціями, підприємствами та установами.

Начальник відділу по фізичній культурі та спорту міської ради Олександр Стецько переконаний, що за умови активної роботи Центру у місті є всі перспективи для залучення широких верств населення до занять фізкультурою і спортом.

Мережа центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" буде діяти по всій Україні, у грудні минулого року такий центр створено у Прилуках.
12 січня 2006 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.