12 січня 2006 р.

У Чернігові створюється Центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"

Депутати Чернігівської міської ради прийняли рішення про створення в Чернігові міського Центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". Цей заклад буде підпорядкований відділу по фізичній культурі та спорту. Повідомила прес-служба міської ради. Центр має створювати сприятливі умов для задоволення потреб населення в оздоровчих послугах, для покращання розвитку масової фізичної культури і спорту. Він буде співпрацювати з федераціями з різних видів спорту, з фізкультурно-спортивними товариствами, державними та громадськими організаціями, підприємствами та установами. Начальник відділу по фізичній культурі та спорту міської ради Олександр Стецько переконаний, що за умови активної роботи Центру у місті є всі перспективи для залучення широких верств населення до занять фізкультурою і спортом. Мережа центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" буде діяти по всій Україні, у грудні минулого року такий центр створено у Прилуках.