12 січня 2006 р.

У Чернігові буде створена координаційна рада перевізників

В Чернігівській міській раді відбулася нарада з питань пасажирських перевезень у місті та створення міської координаційної ради перевізників. На найближчому засіданні виконкому планується затвердити склад координаційної ради та порядок її діяльності. Повідомила прес-служба міської ради. Як наголосив перший заступник міського голови Олег Білоусов, це буде рекомендаційний орган, який надаватиме свої пропозиції міськвиконкому. А участь представників виконавчих органів міської ради, територіального управління Головної державної інспекції на автотранспорті, ДАІ та провідних перевізників у прийнятті важливих рішень дозволить врахувати інтереси всіх сторін при регулюванні транспортних питань у місті. Координаційна рада розглядатиме не лише питання пасажирських перевезень, а й облаштування зупинок, ремонт доріг по місту та об'їзних шляхів, тобто все, що стосується роботи транспорту в Чернігові. Заступник начальника управління транспорту, енергетики і зв'язку міськради Микола Бордаков повідомив, що протягом минулого року було проведено 7 конкурсів та визначено перевізників на 12 маршрутах. Він відзначив, що останнім часом нарікань від жителів міста на роботу громадського транспорту менше, проте ще є проблеми з транспортним забезпеченням мікрорайонів "Астра", "ЗАЗ", "Масани". В першу чергу до перевізників ставитиметься вимога збільшення місткості транспортних засобів на цих маршрутах. Обов'язковою умовою також має стати оновлення технічного парку, заміна автобусів на більш зручні.