Субота 03 червня 2023 р. 20:34 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Чернігівський міський голова Олександр Соколов зустрівся з колективом міської лікарні №3

Чернігівський міський голова Олександр Соколов на запрошення головного лікаря Юрія Шмакова сьогодні зустрівся з колективом міської лікарні №3. Це сучасний багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад, добре відомий чернігівцям як лікарня радіозаводу, що оснащений новітньою діагностичною апаратурою та медичним обладнанням.

Працівникам ВАТ "ЧеЗаРа" та ще 14-ти тисячам чернігівців тут надають кваліфіковану медичну допомогу 88 лікарів та понад 300 медпрацівників. Олександр Соколов наголосив, що цей заклад унікальний, насамперед, тим, що тут не лише ефективно застосовуються всі нові досягнення медичної науки і техніки, а й широко використовуються нетрадиційні методи лікування.

Міський голова коротко розповів про підсумки минулого року. Так, на 2005 рік міським бюджетом передбачалося майже 46 млн.грн на охорону здоров’я, фактично ж спрямовано 52,5 млн.грн. А завдяки додатковим надходженням до бюджету наприкінці року вдалося придбати необхідне медичне обладнання. Лікарі відзначають, що в успішному результаті лікування важливу роль відіграє правильна діагностика, зробити яку можна лише на найсучаснішій апаратурі.

Також міський голова відповів на питання медпрацівників щодо розв'язання першочергових проблем життєдіяльності міста – прибирання, надання комунальних послуг, освітлення і ремонту вулиць.
10 січня 2006 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.