Субота 03 червня 2023 р. 20:46 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Ситуація на ринку праці Чернігова

"Ситуацію на ринку праці Чернігова можна впевнено охарактеризувати як стабільну і прогнозовану," – наголосив сьогодні директор міського центру зайнятості Олександр Зевченко на традиційній нараді із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів міськради, міських служб.

За сприяння служби зайнятості у минулому році працевлаштовано 7500 чоловік. Наступного року планується створити 7350 нових робочих місць і працевлаштувати 7600 безробітних. Нині на обліку перебуває 3400 безробітних чернігівців. Найважче знайти роботу людям передпенсійного віку, адже потенційні роботодавці очікують від працівника максимальної віддачі. Працівники центру зайнятості намагаються допомогти кожній людині, яка дійсно бажає знайти роботу, адже не секрет, що деякі люди просто не хочуть працювати, тривалий час перебуваючи на обліку як безробітні.

Олександр Зевченко розповів, що у часи, коли безробіття в державі було масовим явищем, кожен працівник центру щодня приймав до 150 громадян. Тепер же за допомогою до центру щороку звертаються загалом близько 15 тисяч чоловік. Рівень зареєстрованого безробіття в обласному центрі за підсумками 11 місяців 2005 року склав 1,6%, що найнижче по області.

Основну проблему ринку праці директор міського центру зайнятості вбачає у значній диспропорції між професійно-кваліфікаційним складом безробітних та потребами роботодавців. Як не дивно, але в Чернігові останнім часом помітна гостра нестача робітничих професій. Попит на них значний, а от пропозиції робочої сили, яка б відповідала запитам, - немає. "Шукаємо вихід: навчаємо, перенавчаємо, допомагаємо підвищити кваліфікацію," каже Олександр Зевченко. За кошти Фонду зайнятості минулого року пройшли перепідготовку 1320 чоловік, майже всі вони працевлаштовані.
04 січня 2006 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.