Субота 03 червня 2023 р. 22:03 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Чернігів отримав оновлену "візитну картку" до Нового року

Чернігівці та гості міста до Нового року отримали подарунок, який ще восени почала готувати міська влада – нічне освітлення історико-архітектурної пам'ятки, що давно стала візитною карткою міста – Катерининської церкви.

Як повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Сергій Короленко, роботи з установки освітлення виконало приватне підприємство "ЗІМ". Встановлено 32 підземні ліхтарі голландської фірми "Філіпс", кожен вартістю 4 тис.грн. Скло цих ліхтарів називають "антивандальним", адже воно витримує вагу до 6 тон. Проте Сергій Короленко не радить випробовувати його на міцність, оскільки за розбитий ліхтар на зловмисника чекатиме карна справа.

Крім рельєфного освітлення самої споруди, виконано комплекс робіт із встановлення ліхтарів у сквері. З цією метою із міського бюджету витрачено 171 тис.грн. На реконструкцію скверу та території, прилеглої до церкви, з державного бюджету було виділено 2 мільйони гривень. До виконання робіт залучалися місцеві підрядники.

З дорученням міського голови до Нового року завершити всі роботи, що тривали з початку листопада, будівельники впоралися, тож 29 грудня голова облдержадміністрації Микола Лаврик та міський голова Олександр Соколов приймали виконані роботи.

Відтепер біля Катерининської церкви щовечора збираються десятки людей з фотоапаратами та відеокамерами, адже це поки що єдина у місті архітектурна споруда, що освітлена подібним чином.
03 січня 2006 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.