Четвер 09 лютого 2023 р. 05:31 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Муніципальна варта слідкує за дотриманням правил благоустрою

Сьогодні, 2 липня, на розширеній нараді у міській раді начальник КП "Муніципальна варта" Віталій Хрустицький прозвітував про виправлені порушення правил благоустрою на території Чернігова, а також про нововиявлені випадки.

Так, на продемонстрованих світлинах видно, що усі дитячі майданчики, до яких на попередніх нарадах були озвучені зауваження, відремонтовані. Також це стосується зламаних сходів, лавочок та парканів біля під’їздів багатоповерхівок: вони теж відновлені.

До прикладу, на вул.Толстого, 96 для турніка встановили троси, які його підтримують. Оскільки, за словами Віталія Хрустицького, вони були відірвані, й була небезпека падіння цього турніка.

Крім того, територія біля декількох підстацій "Чернігівобленерго" приведена до належного стану, але до керівництва підприємства було висловлене прохання: зафарбувати написи на технічних приміщеннях.

Серед нововиявлених порушень благоустрою: зарості трави, яку потрібно скосити, зламані пісочниці та гойдалки на дитячих майданчиках, пошкоджені лавочки біля багатоповерхових житлових будинків.

Міський голова зауважив, що всі ці нові зауваження потрібно виправити протягом декількох днів.

Якщо є така можливість, то відновіть пошкоджені об’єкти. Якщо ні, то демонтуйте їх, - сказав Владислав Атрошенко. – Прохання: за декілька днів виправіть усі зауваження. За необхідності відремонтуйте дитячі гойдалки, паркани. Наведіть лад біля ТП та на прибудинковій території.

Виправлені зауваження

Нові зауваження

Прес-служба Чернігівської міської ради

 

02 липня 2019 р.
<< попередня  |               головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.