Четвер 09 лютого 2023 р. 05:06 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Владислав Атрошенко: "будинок колгоспника" перетворять на сучасний палац культури обласного центру

Капітальний ремонт будівлі КП «Міський палац культури» триває. Реалізація проєкту розпочалася в 2018 році. Тоді було замінено систему водовідведення, частину комунікацій та покрівлю, реконструйовано частину прилеглої території з улаштуванням тимчасової стоянки для автомобілів.

Цьогоріч ремонтують фасад з боку Новозаводської районної ради, утеплюють цоколь. Термореновація проводиться відповідно до всіх сучасних стандартів. На ці роботи з міського бюджету виділиться орієнтовно 7 млн грн.

26 червня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко провів робочу нараду на будівельному майданчику. Після огляду зовнішніх робіт перейшли до огляду внутрішнього стану приміщення  міського палацу культури. Як відомо, з часу введення в експлуатацію будівлі у 1973 році суттєвих ремонтів тут не робили.

Беззаперечно цей об’єкт потребує повного переформатування до сучасних вимог, як ззовні так і в середині. Інші першочергові речі: заміна електромереж, нове освітлення, осучаснення зали та сцени, ремонт стін та ін. Очікується, що багато супітніх проблем виявляться вже у процесі робіт. 

На фото нижче: поточний стан частини приміщень

 

Всього для повного комплексу внутрішніх робіт потрібно на рівні 65 млн грн, зовнішніх - до 30 млн грн.

Якщо будемо виділяти по 8-10 млн грн щороку, то можна порахувати, приблизно скільки років будемо ремонтувати цей об’єкт. А хотілося б, років за 3, - сказав міський голова, зазначивши, що кінцева мета виконання всіх будівельних робіт - перетворити "будинок колгоспника на сучасний палац культури в обласного центру".

Цього року до Дня міста планують завершити ремонт фасадної частини з боку Новозаводської районної ради. Тут буде тимчасовий вхід на час реконструкції фасаду з боку вулиці Мазепи. Також буде упорядковано зелену зону біля центрального входу.
Пресслужба Чернігівської міської ради

27 червня 2019 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.