Понеділок 27 березня 2023 р. 16:25 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

На які об’єкти Чернігова виділено цільову державну субвенцію

Чернігівська міська рада на сесії 25 червня проголосувала за зміни до бюджету міста на поточний рік. Найбільші з них пов’язані з тим, що 5 червня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Чернігову надана цільова субвенція на суму понад 76 млн грн.

Згідно розпорядження КМУ ці кошти мають бути спрямовані на реконструкцію водопроводу по вул.Героїв Чорнобиля (41,3 млн грн).Решту 33,1 млн грн направляється на завершення будівництва дитячого садка на Масанах (19,7 млн), реконструкції зеленої зони на перехресті вул.Шевченка-Рокоссовського (5,3 млн грн), ремонт спортивної зали у школі №7 (2,25 млн грн) та будівництво прибудови до музичної школи ім.Вільконського (5,85 млн грн).

Також у зв’язку з одержанням містом субвенції в бюджеті вивільняються кошти на суму понад 9 млн грн. Вони спрямовуються на оплату праці у освітній та медичній сферах міста. 


Прес-служба Чернігівської міської ради

25 червня 2019 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.