П’ятниця 24 березня 2023 р. 04:22 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Фітнес-заняття для дітей з особливими потребами

22 червня, у суботу, на міському пляжі «Золотий берег» відбудеться фітнес-заняття для особливих дітей Чернігова.
Початок: 10.00 год

Довідково: У Чернігові з 13 червня стартував спортивний проект «Комплексний реабілітаційний фітнес». Заняття для діток з особливими потребами та їх батьків проводить фітнес-тренерка Олена Заворотна. Працює за власною методикою реабілітаційних заходів, яку батьки, діти і викладачі зможуть потім використовувати не тільки на заняттях, а й у навчальних закладах і навіть дома.

Заняття проходять кілька разів на тиждень: у будні дні - на базі КП "Муніципальна варта" (вул. Білова, 2), у вихідний - на свіжому повітрі біля річки.

- Усі дітки з особливими потребами зможуть долучитися до роботи реабілітаційних груп. Важливо, щоб діти нарешті "виходили з чотирьох стін" навчального закладу чи будинку, - каже Регіна Гусак, директорка НРЦ №2, яка спільно з керівником КП «Муніципальна варта» Віталієм Хрустицьким придумали і втілили у життя даний проект.

Також до проекту вже долучилися міський пляж "Золотий берег" та Управління культури та туризму міської ради, які готують учасникам завтрашніх занять розваги та солодкі сюрпризи.

Записатися в групу для занять можна як безпосередньо на пляжі, так і в робочі дні за телефоном в НРЦ-2 3-01-65.Прес-служба Чернігівської міської ради

21 червня 2019 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.