Понеділок 27 березня 2023 р. 17:42 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Керівник міського відділу ДСНС відзвітував про роботу підрозділу і звернувся до чернігівців

За перші 5 місяців цього року в Чернігові виникло 176 пожеж. З вогню врятовано 26 людей. На жаль, троє людей при цих пожежах зазнали ушкоджень, і ще четверо внаслідок пожеж загинули. Приблизно такі ж показники – 182 пожеж – були й за аналогічний період минулого року. Про це доповів на міській розширеній нараді 18 червня керівник Чернігівського міського відділу у ДСНС України в Чернігівській області Андрій Волков.

Також у Чернігові налічується 490 об’єктів з масовим перебуванням людей. Під час проведення масових заходів ДСНС проводяться інструктажі персоналу, перевірка систем пожежної безпеки та інших, здійснюється чергування. Надзвичайних подій на цих об’єктах не допущено.

У місті визначені потенційно небезпечні об'єкти. Розроблені паспорти цих об'єктів, а також плани локалізації та ліквідації аварій на об'єктах підвищеної небезпеки. Проведено страхування цивільної відповідальності на 43 таких об'єктах міста.

На об'єктах міста створені 89 добровільних пожежних дружин і 2 добровільні пожежні команди.

Затверджена і діє міська Програма забезпечення пожежної безпеки в місті Чернігові на 2017-2020 роки. Вона передбачає як проведення профілактичної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення, так і здійснення практичних заходів.

Окремим напрямком діяльності підрозділу є профілактика надзвичайних ситуацій у місцях масового відпочинку людей біля води. Фахівці відділу брали участь у роботі комісії перед відкриттям пляжу "Золотий берег", перевіривши як пожежну безпеку МАФів на цьому об'єкті, так і наявність усього необхідного рятувального спорядження. Зараз у місцях купань чернігівців відділом періодично проводяться профілактичні рейди. 

З початку року на водоймах Чернігова загинуло вже 6 осіб. Тому керівник відділу ДСНС принагідно звернувся до чернігівців із закликом купатися тільки у спеціально відведених і обладнаних місцях. А на водоймах Чернігова таке місце сьогодні тільки одне - міський пляж "Золотий берег".

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

19 червня 2019 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.