Субота 03 червня 2023 р. 22:12 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про тарифи на послуги теплопостачання для ЗАТ Виробничо-торгова фірма «Сіверянка».

На виконання закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” ПРОЕКТ рішення виконавчого комітету міської ради “Про тарифи на послуги теплопостачання для ЗАТ Виробничо-торгова фірма “Сіверянка” та аналіз регуляторного впливу даного акту оприлюднюється на сайті Чернігівської міської ради за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua
Проект спрямований на стабілізацію роботи ЗАТ Виробничо-торгова фірма “Сіверянка” і передбачає підвищення тарифів на послуги теплопостачання, а саме: тариф для бюджетних установ збільшується на 10 %, для інших споживачів (крім населення) – на 17%.
Підставою для розробки проекту є підвищення цін на електроенергію та газ, зміна мінімального розміру заробітної плати.
Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються управлінням економіки у письмовій формі, протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7, каб. № 6.
30 грудня 2005 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.