Субота 03 червня 2023 р. 21:12 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Покращуємо медичні послуги дітям

В Чернігівській міській дитячій поліклініці №1 створене відділення денного стаціонару, розрахованого на 45 ліжок. Це стало можливим після переведення медичного закладу у приміщення, більше за площами, яке цілком відповідає потребам дитячого населення на території Новозаводського району міста.

У відкритті відділення взяли участь заступник міського голови Віктор Бешун та начальник міського управління охорони здоров'я Юрій Бойко.

Віктор Бешун підкреслив, що питання проведення поточних ремонтних робіт всіх приміщень поліклініки є одним з пріоритетних у сфері медицини, кошти на ці потреби будуть передбачені в міському бюджеті на 2006-й рік.

Юрій Бойко відзначив, що суттєве покращання умов надання медичної допомоги та можливість розширення мережі денних стаціонарів позитивно вплине на стан здоров'я юних чернігівців, дасть змогу дітям користуватися всіма наявними методами лікування.

Як розповів головний лікар поліклініки Владислав Кухар, найближчим часом планується відкриття так званого "хірургічного стаціонару одного дня". Поліклініка завдяки додатково виділеним коштам значно покращила своє технічне оснащення. Нове обладнання отримали клініко-діагностична лабораторія, фізіотерапевтичне відділення, кабінет механотерапії, хірургічний кабінет.

Маленьких пацієнтів денного стаціонару Віктор Бешун привітав з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами і вручив їм подарунки.

30 грудня 2005 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.