29 грудня 2005 р.

За підсумками 11 місяців Чернігів найкраще по області виконує Програму соціально-економічного розвитку

Моніторинг виконання завдань Програми соціально-економічного розвитку області за січень-листопад 2005 року показав, що Чернігів впевнено лідирує за більшістю основних показників. Так, загальний рівень виконання річних завдань Програми складає 106,7%, це на один відсоток вище за середньообласний показник. Майже на три відсотки вищий, ніж по області, відсоток зростання продуктивності праці (114,9%). Набагато краще в обласному центрі розвинута сфера послуг: різноманітних послуг тут реалізовано на 354,9 грн. на одну особу, тоді як в середньому по області лише на 180,4 грн. Обсяг роздрібного товарообігу також майже вдвічі перевищує середньообласний показник: 3206,2 грн. на одну особу, загалом по області – 1869,9 грн. Співвідношення розміру заробітної плати до прожиткового мінімуму становить 176%, тоді як по області – 150,4%. Рівень зареєстрованого безробіття вдвічі менший за середньообласний – 1,6%. За темпами зростання введення в експлуатацію житла в області маємо 136,4%. А наприкінці року в обласному центрі здали ще сім житлових будинків. Як повідомлялося раніше, Чернігів лідирує по Україні за темпами житлового будівництва.