28 грудня 2005 р.

Як працюємо у січні?

Як повідомив Чернігівський міський голова Олександр Соколов, прийнято рішення працювати у "календарному режимі", тобто таким чином: вихідні дні – 31 грудня 2005 року, 1 та 2 січня 2006 року, робочі дні з 3-го по 6 січня включно, з 7-го по 9 січня включно – знову вихідні. Так само будуть працювати усі чернігівські дитсадки, відповідний наказ підписано в управлінні освіти міськради. А школярі розпочнуть наступне півріччя навчального року з 16 січня. Проте, святкових днів буде менше у комунальників, вивозити сміття не будуть лише 1-го та 7-го січня, решту днів працюватимуть у звичайному режимі. Олександр Соколов дав доручення всім структурним підрозділам скласти графіки чергувань на вихідні та святкові дні, особливо звернути увагу на роботу аварійних служб.