27 грудня 2005 р.

Новорічні свята у Чернігові

Напередодні Новорічних свят можна очікувати приємних сюрпризів та подарунків не лише від Святого Миколая чи традиційного Діда Мороза. Днями у Чернігові проведено Новорічне свято для обдарованих дітей у міському Палаці дітей та юнацтва за участю міського голови Олександра Соколова. Майже 400 юних чернігівців, що наприкінці року мають багаж певних здобутків та досягнень, виражених у перемогах та призових місцях предметних олімпіад, фестивалів, змагань, турнірів та інших конкурсних заходів зібралися на це свято. Біля ялинки діти приймали вітання від Діда Мороза, Снігуроньки та казкових персонажів, брали участь у конкурсах та іграх, переглянули Новорічну виставу. Олександр Соколов привітав юних чернігівців з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами, побажав подальших успіхів і перемог та вручив солодкі подарунки.