23 грудня 2005 р.

Фінансування органів місцевого самоврядування покращиться

Наступного року органи місцевого самоврядування будуть фінансуватися краще, повідомила під час зустрічі у Чернігівській міській раді народний депутат України, заступник голови бюджетного комітету Верховної Ради України Катерина Фоменко. За її словами, місцеві бюджети одержать 9,9 млрд.грн. – додатковий ресурс, що виділений у такому обсязі вперше за роки незалежності країни. Як повідомила Катерина Фоменко, 1 млрд.грн. буде розподілений серед областей України на інвестиційні проекти та об'єкти техногенного характеру, 450 млн.грн. виділені на дороги місцевого значення, 420 млн. грн. – на газифікацію. "Коло проблем місцевого самоврядування буде вирішуватися, якщо плани будуть забезпечені фінансово", - підкреслила вона. Міський голова Олександр Соколов звернувся до народного депутата з проханням вирішити проблему з оздоровленням річки Стрижень, що у Чернігові. Вона пообіцяла розглянути можливість виділення коштів (17,3 млн.грн.). "Я думаю, це питання можна вирішити за рахунок цільових коштів з Міністерства екології", - сказала вона.