П’ятниця 24 березня 2023 р. 05:58 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Запрошення до участі у торгах / Invitation for tenders

Запрошення до участі у торгах / Invitation for tenders   Комунальне підприємство «Чернігівське тролейбусне управління» оприлюднює тендерну документацію для закупівлі на суму 6 мільйонів євро позики Європейського інвестиційного банку низькопідлогових тролейбусів довжиною до 13,5 метрів, включаючи комплект запасних частин і витратних матеріалів, комплект обладнання та інструментів для технічного обслуговування, ремонту та пов'язаних з ними послуг.
 
  Запрошення до участі у торгах українською та англійською мовами додаються.
13 червня 2019 р.

Оголошення про скликання сорок третьої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Оголошення про скликання сорок третьої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання   Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 25 червня 2019 року о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7) відбудеться сорок третя сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження підписав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
13 червня 2019 р.

Особливі діти Чернігова можуть безкоштовно відвідувати заняття з реабілітаційного фітнесу

Особливі діти Чернігова можуть безкоштовно відвідувати заняття з реабілітаційного фітнесу   У Чернігові стартував спортивний проект «Комплексний реабілітаційний фітнес». Сьогодні на першому занятті його оцінили діти, учні та викладачі чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2.
 
  Фітнес заняття для особливих діток проводитимуть на базі КП «Муніципальна варта». Протягом тижня буде декілька занять. Групи складатимуться з учнів та батьків. Проводитиме заняття фітнес-тренерка Олена Заворотна. Працюватиме за власною методикою реабілітаційних заходів, яку батьки, діти і викладачі зможуть потім використовувати не тільки на заняттях, а й на базі НРЦ №2 і навіть дома.
 
  - Усі дітки з особливими потребами зможуть долучитися до роботи реабілітаційних груп. Важливо, щоб діти нарешті "виходили з чотирьох стін" навчального закладу чи будинку, - каже Регіна Гусак, директорка НРЦ №2, яка спільно з керівником КП «Муніципальна варта» Віталієм Хрустицьким придумали і втілили у життя даний проект.
13 червня 2019 р.

Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?

Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?   На сайті міської ради стартувало опитування громадської думки. Містянам пропонується висловити свою думку щодо ліквідації районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської).
 
  Проголосувати можна на сайті міської ради. Опитування триватиме з 13 по 24 червня 2019 року.
13 червня 2019 р.

На перехресті вулиць Гончої та Гетьмана Полуботка встановлять світлофор

На перехресті вулиць Гончої та Гетьмана Полуботка встановлять світлофор   Відповідне доручення Управлінню ЖКГ міської ради дав міський голова Владислав Атрошенко.
 
  За встановлення світлофора на цьому перехресті просили містяни. На їх думку, це може зменшити аварійність. Відповідна електронна петиція з пропозицією встановити світлофор на цьому перехресті набрала необхідну кількість підписів.
 
  Втім, у інших чернігівців думка протилежна. Їх аргументи: у ДТП тут потрапляють ті, хто порушує правила дорожнього руху і не зважає на дорожні знаки. Тож світлофор проблеми не вирішить.
 
  «Чи вирішить світлофор проблему – точно невідомо. Але через значну кількість аварій ми спробуємо, чи спрацює такий підхід», - сказав міський голова.
12 червня 2019 р.

Міський голова: Жителям гуртожитків потрібно пояснювати, до чого призведе безгосподарність

Міський голова: Жителям гуртожитків потрібно пояснювати, до чого призведе безгосподарність   У міській раді на прикладі будинку по вул.Самоквасова, 17 проаналізувати проблему обслуговування гуртожитків. Міський голова Владислав Атрошенко повідомив, що була скарга саме на цей будинок: підтікання труб, під’їзд у жахливому стані.
 
  Представниця управляючої компанії ТОВ «Майас Сілтумс» підтвердила, що дійсно у цьому гуртожитку вся сантехніка у місцях загального користування у вкрай жахливому стані. Мешканцям під час зустрічей пропонували за власний рахунок придбати необхідне сантехнічне обладнання, а управляюча компанія своїми силами все це установить. Однак на даний час гроші мешканці так і не зібрали. Незважаючи на те, що у цьому будинку приватизовано 80% кімнат, тобто це їх приватна власність.
 
  Крім того, заборгованість власників кімнат складає більше 100 тис. грн, з них по квартплаті 46 тис. грн, по електроенергії 58 тис. грн. Безпосередньо власників кімнат, які проживали б у цьому гуртожитку, дуже мало. Здебільшого вони кімнати здають в оренду.
11 червня 2019 р.

Чернігівців закликають користуватись транспортними картками: так зручніше і дешевше

Чернігівців закликають користуватись транспортними картками: так зручніше і дешевше   Транспортними картками користується 47% пасажирів комунального транспорту Чернігова. Про це повідомив начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради Олександр Рижий на ранковій нараді у муніципалітеті 11 червня.
 
  На думку міського голови, ця цифра могла бути більшою.
 
  "Бажано, щоб до 100% пасажирів користувалося транспортними картками. Тоді ми зможемо аналізувати кількісні показники і відповідним чином вдосконалювати маршрути. Прошу активізувати роз'яснювальну роботу", - сказав Владислав Атрошенко.
11 червня 2019 р.

Чернігів розпочинає процедуру закупівлі тролейбусів за кошти ЄІБ

Чернігів розпочинає процедуру закупівлі тролейбусів за кошти ЄІБ   Європейський інвестиційний банк схвалив проект розвитку міського пасажирського транспорту у Чернігові. Ним передбачено кредит на придбання сучасних тролейбусів загальною вартістю 6 млн євро. За ці кошти буде закуплено 35 нових низькопідлогових тролейбусів із відповідним рівнем комфорту.
 
  За словами керівника КП "Чернігівське тролейбусне управління" Дмитра Лавренюка, цього тижня ЄІБ оприлюднить наміри про закупівлю, а у термін до 24 червня ЧТУ офіційно оголосить тендер на закупівлю тролейбусів. Всього за ці кошти буде закуплено орієнтовно 35 нових низькопідлогових тролейбусів із відповідним рівнем комфорту.
11 червня 2019 р.

Реконструкція очисних споруд: Чернігів розраховує на співпрацю

Реконструкція очисних споруд: Чернігів розраховує на співпрацю   Стан каналізаційних очисних споруд (КОС) Чернігова викликає занепокоєність у керівництва міста. За попередніми оцінками фахівців реконструкція цього найважливішого об’єкту інфраструктури обласного центру може сягати близько 28 млн. євро. Тому найбільш прийнятним варіантом виконання робіт є поетапна реконструкція КОС за кредитні кошти міжнародних фінансових інституцій.
 
  Задля пошуку шляхів вирішення проблеми минулого тижня на базі КП «Чернігівводоканал» відбулась робоча нарада щодо реконструкції існуючого блоку біологічної очистки в рамках реконструкції каналізаційних очисних споруд міста Чернігова.
 
  Як відомо, остання черга КОС міста Чернігова була побудована у 1985 році. З того часу періодично здійснювалась часткова реконструкція очисних, але якоїсь суттєвої комплексної реконструкції не проводилось. Склад існуючих споруд є надлишковим: при проектній потужності 94 тис. м3 на добу в середньому за день на КОС надходить лише 45 тис. м3 стоків. 
11 червня 2019 р.

Перенесення зупинки, обмеження швидкості авто та нові знаки: рішення щодо покращення безпеки руху

Перенесення зупинки, обмеження швидкості авто та нові знаки: рішення щодо покращення безпеки руху   У міській раді сьогодні, 10 червня, обговорили пропозиції щодо вдосконалення дорожнього руху у місті Чернігові, які надійшли від громадян, установ, правоохоронних органів. Розглядає ці звернення постійно діюча комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в м.Чернігові.
 
  Приміром, по вул.Київській пропонують перенести зупинку громадського транспорту "вул.Гонча". Існуюча розташована перед Чернігівським окружним адміністративним судом, який наразі реконструюють. І навпроти суду планується стоянка для авто. Під час обговорення виявилось, що для цього потрібно з'ясувати статус земельної ділянки, куди планується перенести зупинку, і як зміни вплинуть на роботу дощової каналізації та інше. Дане питання додатково вивчатимуть в Управлінні ЖКГ міської ради.
 
  За зверненням Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Відродження" на автодорозі, що веде від вул.Доценка до Центру повз спортивний майданчик школи №12, встановлять знаки обмеження швидкості та обладнають пішохідний перехід. Це робиться для безпеки пішоходів, особливо у зимовий період.
10 червня 2019 р.

Всього сторінок (1146)перша < 3456789 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.