П’ятниця 24 березня 2023 р. 05:17 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Біля Красної площі замінено підземні комунікації, що були в критичному стані

Біля Красної площі замінено підземні комунікації, що були в критичному стані   Реконструкція підземних мереж поряд з Красною площею на завершальній стадії. Водопровід та каналізація, які проходили по периметру – по вул.Шевченка, Гетьмана Полуботка та Магістратській - були в критичному стані. Тому в рамках реконструкції Красної площі було прийняте рішення щодо їх заміни.
 
  Старі підземні комунікації уже замінено на нові. Зараз роботи на фінішній прямій. Працівники ущільнюють піщану основу, щоб зверху покласти шар щебню, а потім заасфальтувати. Також вони демонтують огорожу та інші тимчасові споруди, які були зведені для виконання робіт.
18 червня 2019 р.

Понад 500 нових вказівників вулиць нового дизайну встановлять цьогоріч

Понад 500 нових вказівників вулиць нового дизайну встановлять цьогоріч

У Чернігові продовжують встановлювати покажчики з назвами вулиць та номерами будинків, які виконані у одному форматі. Впродовж літа їх будуть монтувати у центральній частині міста.

Навіщо ...

18 червня 2019 р.

Владислав Атрошенко: Після ремонтів мереж дорожнє покриття мають привести до належного стану

Владислав Атрошенко: Після ремонтів мереж дорожнє покриття мають привести до належного стану   На загальноміський нараді у муніципалітеті 18 червня продемонстрували фото доріг та тротуарів, пошкоджених через розкопки. Такі роботи у літній період активно ведуть компанії "ТехНова", "Облтеплокомуненерго", "Обленерго","Укртелеком", "Чернігівводоканал" та інші, які ремонтують мережі.
 
  На світлинах видно, що ями після розкопок засипають щебнем, без відновлення асфальту. Шахтові колодязі закриваються тимчасовими люками. А подекуди провалля так і лишають незасипаними. Такий стан може тривати місяцями. Тож у підсумку це не тільки незручності для пішоходів та авто, а й додаткова небезпека для пішоходів.
 
  "У разі, якщо ремонти проводяться з порушенням дорожнього покриття, ви маєте повноцінно відновити його. Навіть, якщо розкопки аварійні, має бути фіксація початку робіт, план-графік і оформлення всіх дозволів належним чином", - наголосив міський голова Владислав Атрошенко.
18 червня 2019 р.

Ремонт міждворового проїзду біля вулиці Бєлова. ВІДЕО

Ремонт міждворового проїзду біля вулиці Бєлова. ВІДЕО   На фінальній стадії ремонт міжквартального проїзду біля багатоповерхівок по вулиці Бєлова. Ця дорога була у жахливому стані, на що масово скаржились жителі прилеглих будинків.
 
  Тут встановили новий бордюрний камінь. Далі зняли старе покриття на глибину 4 см. Наступний крок – поклали 2,5 см вирівнюючого шару і нарешті фінальний шар асфальто-бетонного покриття. Всього заасфальтовано 2000 м кв. дорожнього покриття.
14 червня 2019 р.

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 43-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 43-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання   Сьогодні, 14 червня, погоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд 43-ї сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання.
 
  На розгляд депутатів пропонується 17 питань.
 
  Під час обговорення проекту порядку денного Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко акцентував увагу на кількох питаннях проекту порядку денного.
14 червня 2019 р.

Орієнтовний план основних заходів з 18 по 21 червня 2019 року. ЗМІНИ

Орієнтовний план основних заходів з 18 по 21 червня 2019 року. ЗМІНИ   18.06.19 - 08.00
  Розширена нарада із керівниками структурних підрозділів та керівниками комунальних підприємств міської ради
  (зал засідань міської ради)
  Атрошенко В.А.
14 червня 2019 р.

Міський голова привітав випускників Академії пенітенціарної служби із закінченням навчання

Міський голова привітав випускників Академії пенітенціарної служби із закінченням навчання   Сьогодні, 14 червня, урочисто відсвяткували вже 4-й випуск фахівців Академії державної пенітенціарної служби України. Дипломи отримали 218 випускників трьох факультетів: юридичного, факультету пробації і факультету заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників.
 
  Із важливою подією у житті випускників, а також їх викладачів привітав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
 
  «Хочу відзначити розвиток Академії. На мій погляд це вже один із кращих навчальних закладів. Всім випускникам бажаю успіхів на вашому життєвому шляху. Вітаю із закінченням навчання!», - сказав міський голова.
14 червня 2019 р.

У Чернігові продовжують демонтувати незаконну рекламу

У Чернігові продовжують демонтувати незаконну рекламу   Протягом травня-червня у Чернігові демонтовано 33 незаконних рекламних конструкції. Із них 20 прибрали власники добровільно, решту 13 демонтували працівники комунального підприємства «Муніципальна Варта».
 
  Очищення міста від незаконної реклами проводиться відповідно до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради №156 від 18.04.2019. Документ передбачає демонтаж 56-и рекламних конструкції. Усі вони розміщені без відповідних дозволів та погоджень на фасадах житлових будинків або ж на огорожах у центральній частині міста та прилеглих до неї вулиць.
 
  У КП «Муніципальна варта» також повідомили, що після надсилання приписів власникам конструкцій, 6 із них звернулося до відповідних профільних управлінь міської ради для погодження дозволів на розміщення рекламних конструкцій.
14 червня 2019 р.

Триває реконструкція школи №3

Триває реконструкція школи №3   Будівлю школи №3 відремонтують та утеплять. Комплексна термомодернізація включає 4 складові: утеплення фундаменту, стін, покрівлі і заміна системи опалювання.
 
  Проект розрахований на 2 роки. Загальний бюджет проекту 26 млн грн, з них на 2019 рік – 6,5 млн грн.
 
  «Цього року продовжується процес термомодернізації навчальних закладів. Найбільш серйозні об’єкти це школи №№ 1 та 3. По школі №3 зараз відбувається процес утеплення стін та фасаду», - розповів начальник Управління освіти міської ради Василь Білогура.
14 червня 2019 р.

Міський голова медикам: Все життя ви поряд, тому величезна повага і подяка за вашу роботу

Міський голова медикам: Все життя ви поряд, тому величезна повага і подяка за вашу роботу   На урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника запросили сьогодні, 13 червня, працівників лікувальних закладів Чернігова. Із професійним святом їх привітав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
 
  - Ви зустрічаєте нас на цьому світі, допомагаєте. Все життя ви поряд. Жодний важливий етап життя не відбувається без медичних працівників. Тому вам величезна повага, подяка за вашу роботу. Мені хочеться, щоб робота, яку ви робите, яку я роблю, була для нашого майбутнього. Щоб місто розвивалось, щоб лікарняні заклади розвивались, щоб більше народжувалось діточок. Щоб у нас були проблеми: скільки дитячих садочків потрібно збудувати чи скільки шкіл потрібно збудувати. Сподіваюсь, що так і буде. Я думаю, що ми всі разом для цього і працюємо. Всіх зі святом, бажаю добра, здоров’я!» - привітав медиків міський голова.
 
  Які позитивні зміни відбулись у галузі охорони здоров’я, скільки і якого обладнання закупили за кошти бюджету для чернігівських лікарень – у відеоогляді, який переглянули і учасники святкового заходу.
13 червня 2019 р.

Всього сторінок (1146)перша < 2345678 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.