Четвер 09 лютого 2023 р. 15:23 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

На які об’єкти Чернігова виділено цільову державну субвенцію

На які об’єкти Чернігова виділено цільову державну субвенцію

Чернігівська міська рада на сесії 25 червня проголосувала за зміни до бюджету міста на поточний рік. Найбільші з них пов’язані з тим, що 5 червня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження ...

25 червня 2019 р.

«Дитяча Академія» - таку назву отримав новий дитсадок на Масанах

«Дитяча Академія» - таку назву отримав новий дитсадок на Масанах   Як відомо, новий дитсадок на 280 місць у мікрорайоні Масани в Чернігові на фінальній стадії будівництва. Роботи всередині споруди завершені на 98%. Наразі тривають роботи з укладення тротуарної плитки на доріжках, основа під яку вже готова майже вся. Планується, що 1 вересня вихованці зможуть вже прийти до цього закладу.
 
  Сьогодні під час пленарного засідання 43 сесії 7 скликання депутати підтримали рішення про створення комунального закладу "Заклад дошкільної освіти № 3 «Дитяча Академія»" Чернігівської міської ради. Також рішення передбачає передачу садочка до оперативного управління освіти міськради.
 
  Нагадаємо, що цей об’єкт є найбільшим із того, що ремонтується або будується сьогодні в Чернігові коштом міського бюджету. Перед цим нові дитячі садки в місті не будувалися більше 20 років.
25 червня 2019 р.

Міський голова звернувся до чернігівців з проханням підтримати його в питанні неутворення районних у місті рад

Міський голова звернувся до чернігівців з проханням підтримати його в питанні неутворення районних у місті рад   На початку засідання сесії Чернігівської міської ради, яке відбувається сьогодні, за пропозицією Чернігівського міського голови питання про подальше неутворення районних у місті Чернігові рад було зняте й перенесене на розгляд у серпні. «За» зняття проголосували 36 депутатів.
 
  До того часу в місті має відбутися широке обговорення цього питання.
 
  Оголошуючи про це, міський голова публічно звернувся до чернігівців:
 
  - Я даю доручення провести громадське обговорення, з максимальним залученням саме громадськості до цього питання. І я звертаюся до чернігівців з проханням максимально підтримати мене при обговоренні питання про доцільність існування районних у місті Чернігові рад – з їхніми чиновниками, які споживають ваші, чернігівці, гроші.
25 червня 2019 р.

Розпочалося засідання сорок третьої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання (ОНОВЛЕНО)

Розпочалося засідання сорок третьої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання (ОНОВЛЕНО)   У залі засідань Чернігівської міської ради (вул. Магістратська, 7) щойно розпочалося засідання сорок третьої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання. Присутні міський голова і 38 депутатів.
 
  На розгляд сесії виносяться такі питання:
  1. Про результати діяльності Чернігівської місцевої прокуратури.
  2.Про внесення змін до «Програми боротьби з онкологічними захворюваннями у м. Чернігові на 2018-2021 роки».
  3. Про створення комунального закладу «Заклад дошкільної освіти № 3 «Дитяча Академія» Чернігівської міської ради.
  ...
25 червня 2019 р.

Масштабні будівельні роботи на нижній частині Валу тривають

Масштабні будівельні роботи на нижній частині Валу тривають   Будівельні роботи на території нижньої частини Валу тривають. Щодня на майданчику працює 10 одиниць техніки та 20–30 робітників. Нагадаємо, що проєкт буде реалізовуватися протягом двох років.
 
  На даному етапі виконується одночасно декілька комплексів робіт: заміна електромереж, монтування системи відеоспостереження, демонтаж старих бетонних доріжок та улаштування основи для нових доріжок. Виконроб Євгеній Чернушко каже, що електромереж замінено вже 40%, а комунікацій для полива території - майже половину.
 
  Мережі, які замінюють на цьому об’єкті, за інформацією підрядника, у жалюгідному стані. Частина електродротів оголена, а інші взагалі непридатні для роботи. Орієнтовний вік мереж - понад 50 років.
24 червня 2019 р.

Повітря в мікрорайоні Масани перевіряє лабораторний центр

Повітря в мікрорайоні Масани перевіряє лабораторний центр   Сьогодні, 24 червня, протягом дня фахівці Чернігівського обласного лабораторного центру відбирали зразки повітря в мікрорайоні Масани - як безпосередньо біля ставків-накопичувачів крохмального заводу, так і за його межами. Завтра зроблять дослідження цих проб, аби з’ясувати склад повітря і його безпечність для людей. Про це щойно повідомив у Чернігівській міській раді на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій керівник цього центру Леонід Ліждвой.
 
  Питання сильного неприємного запаху, від якого потерпають зараз, у дні дуже великої спеки, жителі мікрорайону Масани, було одним із питань, через які міська комісія сьогодні і зібралася.
 
  Комісія доручила міським службам у межах компетенції кожної перевірити підприємство, ставки-накопичувачі якого є джерелом запаху, на дотримання норм щодо викидів забруднюючих речовин.
24 червня 2019 р.

У Чернігові посилять заходи з безпеки на воді

У Чернігові посилять заходи з безпеки на воді   На міському пляжі буде гучномовець, через який відпочивальникам нагадуватимуть про правила безпеки на воді. Для рятувальників додатково виділять кошти на пальне. А для дітей додатково проведуть бесіди з питань безпеки на воді. Такі рішення сьогоднішньої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке відбулось у міській раді.
 
  Із іновацій: КП «Паркування та ринок» доручено змонтувати на пляжі кілька гучномовців. Через них нагадуватимуть про правила перебування на пляжі і у воді. Це також допоможе у випадках, коли потрібно терміново викликати рятувальників у якусь конкретну частину пляжу.
 
  Керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Григорій Годун нагадав, що з початку року на водоймах в області потонули вже 45 людей, у Чернігові – 12, з них у Десні 5. Найчастіше причина трагічних випадків – купання у необстежених місцях, або коли батьки лишають дітей біля води без догляду, а також нехтування елементарними правилами безпеки.
24 червня 2019 р.

Дотримання правил поведінки на воді - запорука безпечного відпочинку

Дотримання правил поведінки на воді - запорука безпечного відпочинку   Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради вчергове звертається до мешканців та гостей міста: під час відпочинку на воді дотримуйтесь відповідних правил безпеки.
 
  Не купайтеся в заборонених місцях – це небезпечно для життя.
  Користуйтеся пляжами та місцями, спеціально відведеними для купання.
  На незнайомій водоймі передусім необхідно перевірити дно, визначити глибину та швидкість течії води.
  Не купайтеся на самоті, в будь-який час вам може знадобитися допомога.
  ...
24 червня 2019 р.

Триває опитування щодо доцільності існування районних рад

Триває опитування щодо доцільності існування районних рад   Нагадуємо, що на сайті Чернігівської міської ради триває опитування, у якому пропонується висловити думку щодо ліквідації районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської).
 
  Опитування триватиме з 13 по 24 червня 2019 року включно. І на 10 годину ранку 24 червня в опитуванні зафіксовано 5345 голосів, і понад 50% висловилися, що підтримали б рішення про ліквідацію рад.
 
  Наразі функції саме районних у місті рад законодавством не визначені. Їх повноваження – ті, що делеговані їм міською радою. Чимало з них дублюють муніципалітет, розповів заступник керівника юридичного відділу Чернігівської міської ради Олег Гаценко.
24 червня 2019 р.

Фітнес-заняття для дітей з особливими потребами

Фітнес-заняття для дітей з особливими потребами

22 червня, у суботу, на міському пляжі «Золотий берег» відбудеться фітнес-заняття для особливих дітей Чернігова.
Початок: 10.00 год

Довідково: У Чернігові з 13 червня стартував ...

21 червня 2019 р.

Всього сторінок (1146)123456 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.