Четвер 09 лютого 2023 р. 14:40 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

З Днем Конституції України!

З Днем Конституції України!

Наше сьогодення та суспільно-політичний устрій настільки складні, що потребують регулювання та чітких правил. Тільки їх дотримання забезпечить такі умови, за яких суспільство та держава будуть розвиватись. У ...

28 червня 2019 р.

Дно річки на пляжі «Золотий берег» додатково перевірили двома способами: у зоні купання небезпечних ям немає

Дно річки на пляжі «Золотий берег» додатково перевірили двома способами: у зоні купання небезпечних ям немає   У четвер 27 червня додатково перевірили дно Десни на міському пляжі "Золотий берег". Таку перевірку ініціювали на початку тижня - 24 червня на засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Тоді була озвучена інформація про зростання кількості загиблих в області під час купання. Додатково у соціальних мережах лунали припущення, що трагічні випадки на міському пляжі трапляються через 4-метрові ями та вири, що утворились у місці для купання.
 
  Перевірку проводили у два способи. Спершу дно дно вздовж пляжу обстежили ехолотом – спеціальним приладом для вимірювання глибини.
 
  - Ми пройшли ехолотом, подивились всі глибини. У нас зараз до буйків немає ямок, дно рівне, перепад іде 1,6-1,8 метрів. За буйками на середину Десни глибина починається 2,2 до 3,5 метрів, - прокоментував Григорій Годун, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій міськради.
 
  Після цього дно річки дослідив водолаз. Висновок: у зоні купання небезпечних ям немає.
28 червня 2019 р.

8 липня: конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

8 липня: конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

8 липня в залі засідань виконавчого комітету міської ради о 8-ій годині відбудеться письмовий іспит кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування ...

27 червня 2019 р.

Владислав Атрошенко: "будинок колгоспника" перетворять на сучасний палац культури обласного центру

Владислав Атрошенко: "будинок колгоспника" перетворять на сучасний палац культури обласного центру   Капітальний ремонт будівлі КП «Міський палац культури» триває. Реалізація проєкту розпочалася в 2018 році. Тоді було замінено систему водовідведення, частину комунікацій та покрівлю, реконструйовано частину прилеглої території з улаштуванням тимчасової стоянки для автомобілів.
 
  Цьогоріч ремонтують фасад з боку Новозаводської районної ради, утеплюють цоколь. Термореновація проводиться відповідно до всіх сучасних стандартів. На ці роботи з міського бюджету виділиться орієнтовно 7 млн грн.
 
  26 червня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко провів робочу нараду на будівельному майданчику. Після огляду зовнішніх робіт перейшли до огляду внутрішнього стану приміщення міського палацу культури. Як відомо, з часу введення в експлуатацію будівлі у 1973 році суттєвих ремонтів тут не робили.
27 червня 2019 р.

Владислав Атрошенко: Контролювати будівельні процеси на міських об’єктах - це щоденна звичайна робота міського голови

Владислав Атрошенко: Контролювати будівельні процеси на міських об’єктах - це щоденна звичайна робота міського голови   Усі об’єкти та процеси будівництва в місті контролює особисто Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Він постійно спілкується з підрядними організаціями щодо стану справ на об`єктах, звертає їх увагу на недоліки. Адже чинними та головними правилами будівництва в місті так і залишаються: якісно виконані роботи та за "розумні" (мінімальні) гроші.
 
  Сьогодні, 26 червня, Владислав Атрошенко перевірив хід будівельних робіт на декількох об’єктах: реконструкцію Красної площі та нижньої частини Валу, ремонт підземного переходу до мікрорайону Шерстянка, а також ремонт КП «Міський Палац культури» та ЗОШ №5.
 
  На об'єктах міський голова спілкувався з працівниками підрядних організацій, безпосередньо з фахівцями, які виконують роботи.
26 червня 2019 р.

Центральна площа Чернігова очікує остаточного рішення щодо клінкеру

Центральна площа Чернігова очікує остаточного рішення щодо клінкеру   Сьогодні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко проінспектував ремонтні роботи з реконструкції Красної площі. Він звертав увагу, по-перше, про дотримання графіку робіт, який включає кінцевий термін щодо заливки бетону на площі. А також на візуалізацію того, як площа виглядатиме остаточно.
 
  Зараз у центрі площі можна побачити вимощення поряд трьох смуг – червоної велодоріжки, трохи темнішої частини з нового клінкеру –це смуга руху автомобілів, а також фрагмент мощення зі старого клінкеру, де змішані всі кольори (на фото нижче всі ці смуги окремо і як виглядають разом).
 
  Щодо гарантійного терміну нової плитки, то виробник дає 100 років. Звичайно, все залежить від експлуатації – чи будуть по ній ходити тільки пішоходи, чи їздитиме техніка і яка. Термін придатності старого клінкеру: умовно ще 10-20 років.
26 червня 2019 р.

Анонс. Заходи з нагоди Дня Конституції України у Чернігові

Анонс. Заходи з нагоди Дня Конституції України у Чернігові

27 червня, в четвер, у Чернігові відбудуться заходи з нагоди Дня Конституції України.

11:00 – урочисте зібрання ...

26 червня 2019 р.

Чернігів піднявся у кредитному та інвестиційному рейтингах

Чернігів піднявся у кредитному та інвестиційному рейтингах   Місто Чернігів за результатами аналізу, проведеного рейтинговим агентством «Credit Rating», підвищило рівень інвестиційної привабливості до uaINV4. Це означає, що місто «характеризується високим рівнем привабливості для здійснення інвестицій» - так вказано у сертифікаті, який міська рада отримала цього тижня.
 
  Одночасно Чернігів підвищив свій кредитний рейтинг до рівня uaBBB+. Таким чином місто у порівнянні з багатьма іншими виглядає більш фінансово стабільним.
 
  Згадані рейтинги ґрунтуються на результатах аналізу економічних та фінансових показників за 2017-2018 роки, даних щодо демографічної ситуації, стану ринку праці, інформації відносно боргових зобов’язань міста, наявної в розпорядженні комунальної власності та перспективних планів на майбутнє.
26 червня 2019 р.

Міська рада прийняла рішення щодо компанії «ТехНова»: зміни стосуються терміну оренди майна громади

Міська рада прийняла рішення щодо компанії «ТехНова»: зміни стосуються терміну оренди майна громади   Рішення «Про недодержання умов продовження терміну дії договору оренди цілісного майнового комплексу КЕП «Чернігівська ТЕЦ» прийняли депутати Чернігівської міської ради. Суть рішення: відміна терміну оренди компанією «ТехНова» майна ТЕЦ до 2033 року й повернення до строку за попереднім договором, тобто до 2023 року.
 
  Як відомо, у 2016 році міська рада прийняла рішення про продовження договору оренди компанією "ТехНова" з 2023-го до 2033 року цілісного майнового комплексу КЕП «Чернігівська ТЕЦ» (це майно - власність міської громади). Головна умова такого договору - отримання компанією кредиту від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (скорочено МБРР) для оновлення обладнання. Втім днями стало відомо, що компанію виключили із списку учасників проекту кредитування від МБРР. Про це міську раду листом поінформувало Міністерство фінансів України.
 
  Відтак, через недотримання умов договору міська рада має повернутись до терміну оренди до 2023 року. Окрім того, на прохання громадськості міський голова доручив створити робочу групу для проведення аудиту діяльності компанії "ТехНова", включивши до неї депутатів, а також професійних аудиторів.
25 червня 2019 р.

У Чернігові встановлюють "розумні" підземні сміттєві контейнери

У Чернігові встановлюють "розумні" підземні сміттєві контейнери   Цього літа в Чернігові почали встановлювати підземні контейнери для збору сміття. Подібні майданчики у місті з’являються вперше. Планується, що до кінця серпня підрядна організація встановить 25 таких сміттєвих баків. Об'єм одного накопичувача - 3 тис. літрів.
 
  Такі контейнери забезпечать більшу чистоту на прибудинковій території. Сам сміттєвий бак заглиблений в землю, для мешканців доступна тільки верхня його частина, в яку і складають сміття. За рахунок цього до сміття не доступу.
25 червня 2019 р.

Всього сторінок (1146)12345 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.