Четвер 09 лютого 2023 р. 02:09 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Повідомлення оголошення

Конкурс грантів для підтримки розробки та впровадження «Плану дій зі сталого енергетичного розвитку» в громадах від Європейської комісіїДедлайн - 30 червня 2017 року.

Європейський союз в даний час приймає пропозиції від повноправних організацій для участі у програмі «Підтримка міст Східного партнерства в реалізації стійких енергетичних планів дій (SEAPS) в рамках Угоди мерів», щоб допомогти місцевим органам влади у здійсненні заходів, передбачених в SEAP/SECAP, що призводе до загальної фактичної економії енергії, скорочення викидів СО2 і зниження експлуатаційних витрат.

Мета  цього  Конкурсу  пропозицій  полягає  у сприянні  досягненню  і реалізації  більш  стійкої  місцевої  енергетичної  політики,  дозволяючи органам місцевої  влади  в  країнах  Східного  сусідства реалізовувати інвестиційні  проекти,  включені  в їх плани  зі сталого енергетичного розвитку відповідно  до Угоди  мерів,  і, таким  чином,  ліквідуючи відмінності  між  SEAP/SECAP та   їх реалізації  на  практиці.

Сума гранту становити від 500 000 до 1500 000 євро.

Для того, щоб мати право на отримання гранту, заявник повинен бути:

юридичною особою

некомерційною організацією

учасниками конкурсу  можуть  бути:  органи місцевої  влади,  які  є  підписантами  Угоди мерів  та  мають  затверджені  енергетичні  плани SEAP / SECAP; органи місцевої влади, які є членами асоціації з підписантами Угоди  мерів та мають затверджені енергетичні плани SEAP / SECAP; місцеві неурядові організації.

бути створеним в одній з країн Східного сусідства Східного партнерства.

нести пряму відповідальність за підготовку і управління проектом з співзаявником (ами) і афілійованою особою (ами), не виступаючи в якості посередника.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку.

Подача проходить в два етапи: концептуальна заявка та повна аплікаційна форма.

Спочатку подається концептуальна заявка і після конкурсного відбору буде запропоновано надати повну аплікаційну форму.

Додаткова інформація та заявка за посиланням

https://webgate.ec.europa.eu/europeaid/online-services/index.cfm?ADSSChck=1494477478556&do=publi.detPUB&searchtype=QS&orderby=upd&orderbyad=Desc&nbPubliList=15&page=2&aoref=155713 .

Детально: http://www.gurt.org.ua/news/grants/38468/.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.