Четвер 09 лютого 2023 р. 00:49 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Повідомлення оголошення

Програма грантів проекту USAID «Агросільрозвиток»

 

Програма грантів проекту USAID «Агросільрозвиток», спрямована на розбудову спроможності галузевих асоціацій і громадських об’єднань аграрного сектору розробляти пропозиції для покращення аграрної політики, законодавчого і регуляторного середовища в АПК України.

У межах цієї програми галузевим асоціаціям і громадським об’єднанням АПК будуть надані до 10 грантів на виконання таких робіт із розвитку їх спроможності:

·   проведення аналізу існуючих проблем аграрної політики чи конкретної галузі.

·   розробка стратегічних документів, моделей, концепцій, програм, рекомендацій, проектів законів, нормативних актів тощо.

·   організація і проведення професійних обговорень між учасниками ринку у форматі семінарів, круглих столів і конференцій із залученням підприємців, представників уповноважених урядових органів та інших зацікавлених осіб.

·   організація і проведення обговорення підготовлених матеріалів на засіданнях Громадської ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

·   проведення інших заходів з розвитку аналітичного потенціалу асоціацій, необхідного для проведення аналізу і досліджень з питань роботи галузі.

 

 

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) необхідно надсилати в електронному вигляді на адресу проекту «Агросільрозвиток» [email protected] з посиланням на RFA ARDS-G1-01 у темі листа.

  Заявки мають бути подані не пізніше 18:00 годин 12 червня 2017 року.  

Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають умовам конкурсу, розглядатися не будуть.

Усі питання необхідно надсилати на ім’я керівника відділу грантів і контрактів Володимира Наконечного на електронну адресу: [email protected].

Проект «Агросільрозвиток» також проведе семінар з питань підготовки заявок 23 травня 2017 р. у своєму офісі за адресою: м. Київ, б-р Тараса Шевченка, буд. 35, бізнес-центр «Європа Плаза», корпус 2, 6-й поверх з 10:00 до 12:00. Семінар дозволить зацікавленим заявникам, які відповідають критеріям прийнятності, поставити питання і отримати пояснення щодо порядку заповнення аплікаційної форми. Зацікавлені заявники повинні підтвердити свою участь, надіславши інформацію про прізвище, ім’я та по-батькові учасника і назву організації на ім’я керівника відділу грантів і контрактів Володимира Наконечного, на адресу [email protected]. Присутніми на семінарі можуть бути не більше двох представників від кожної організації. Відшкодування витрат, пов’язаних з участю у семінарі, не передбачається.

Файли:

·     rfa-01_industry_associations.pdf   1.1 МБ

Детально: http://www.gurt.org.ua/news/grants/38410/


 

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.