Четвер 09 лютого 2023 р. 13:38 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Комунальне господарство

Реструктуризація заборгованості за житлово-комунальні послуги.

      На виконання Закону України „Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію” створені постійно діючі комісії при районних радах м. Чернігова:
     
      Новозаводська районна рада – голова комісії Кобзар Володимир Георгійович, заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, юридична адреса: 14017, м.Чернігів, вул.Щорса, 19, кім.313, тел.7-99-74; член комісії Ніколаєнко Ірина Сергіївна, кім.201, тел.7-70-98.

      Деснянська районна рада – голова комісії Сіромаха Олег Германович, заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, юридична адреса комісії: 14038, м. Чернігів, проспект Перемоги, 141; член комісії Шикін Віктор Степанович, кім.309, тел.7-32-08.
    
      Власники житлових приміщень або квартиронаймачі, які мають заборгованість за надані житлово-комунальні послуги станом на 01.07.2003р., можуть її реструктуризувати на строк до 60 місяців – залежно від суми заборгованості та рівня сукупного доходу сім’ї на дату реструктуризації. Для укладення договору реструктуризації громадянин подає до комісії довідку про склад сім’ї, довідки про доходи всіх повнолітніх членів сім’ї, зареєстрованих в житловому приміщенні, заяву про реструктуризацію заборгованості із зазначенням видів житлово-комунальних послуг, за якими він зобов’язується здійснювати погашення боргу. Для непрацюючих членів сім’ї подаються документи про причину тимчасової незайнятості.

     На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2005 р. № 664 «Про заходи щодо проведення у 2005 році розрахунків з погашення зобов’язань держави за знеціненими грошовими заощадженнями громадян в установах Ощадного банку колишнього СРСР шляхом погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги» на вищезазначені комісії покладено обов’язки з організації проведення у 2005 році розрахунків з погашення зобов’язань держави за знеціненими грошовими заощадженнями громадян. Громадяни, які бажають погасити заборгованість за житлово-комунальні послуги за рахунок компенсації заощаджень, повинні до 15 листопада 2005р. надати в установи ВАТ «Ощадбанк» за місцезнаходженням знецінених заощаджень довідку про заборгованість станом на 01.09.2004 р., отримати розрахунковий чек, який необхідно передати в абонентську службу підприємства - надавача послуги. Громадяни мають право використати свої заощадження на погашення заборгованості інших споживачів.


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.