Субота 03 червня 2023 р. 20:10 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Місцеві податки

 

УКРАЇНА

 

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(сорок сьома сесія шостого скликання)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

30 січня 2015 року

 

 

Про місцеві податки

 

Керуючись пунктом 24 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у зв’язку з прийняттям Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи”, відповідно до статей 7, 8, 10, 12, 14, 265-290, глави 2 розділу ІІ, підрозділу 8 розділу ХХ та пункту 33 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України зі змінами і доповненнями міська рада вирішила:

 

1. Встановити на території міста Чернігова місцеві податки та затвердити розміри їх ставок згідно з додатком 1 до цього рішення.

2. Затвердити порядок обчислення та сплати місцевих податків:

2.1. Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 2 до цього рішення разом з додатком до нього.

2.2. Положення про транспортний податок згідно з додатком 3 до цього рішення.

2.3. Положення про плату за землю згідно з додатком 4 до цього рішення.

2.4. Положення про єдиний податок згідно з додатком 5 до цього рішення.

2.5. Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів згідно з додатком 6 до цього рішення разом з додатком до нього.

2.6. Положення про туристичний збір згідно з додатком 7 до цього рішення.

3. Встановити додаткові пільги зі сплати земельного податку, звільнивши на 2015 рік:

3.1. органи державної влади та органи місцевого самоврядування, органи прокуратури, заклади, установи та організації, спеціалізовані санаторії України для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військові формування, утворені відповідно до законів України, Збройні Сили України та Державна прикордонна служба України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

3.2. дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

4. Нараховані суми місцевих податків платниками у повному обсязі перераховуються до міського бюджету міста Чернігова та зараховуються відповідно до норм Бюджетного кодексу України.

5. Контролюючому органу (державній податковій інспекції у м. Чернігові Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області (Уляненко Ф. М.) щомісячно до 7 числа місяця, наступного за звітним, надавати фінансовому управлінню Чернігівської міської ради інформацію щодо нарахування, сплати, недоїмок та переплат за кожним видом місцевих податків у розрізі платників.

6. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Кравченко М. О.) та комунальному підприємству “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення.

7. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2015 року, крім підпункту 1 підпункту 5.2 пункту 5 додатку 5 до цього рішення, який набуває чинності з 1 лютого 2015 року.

8. Вважати таким, що втратили чинність з 1 січня 2015 року, підпункт 2.2 пункту 2 та пункт 3 рішення міської ради від 24 червня 2011 року “Про місцеві податки і збори” (10 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями, пункт 4 додатку 1 до рішення міської ради від 24 червня 2011 року “Про місцеві податки і збори” (10 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями в частині встановлення збору за проведення деяких видів підприємницької діяльності.

9. Вважати таким, що втратило чинність з 1 січня 2016 року, рішення міської ради від 29 липня 2011 року “Про затвердження ставок земельного податку та встановлення розмірів орендної плати в м. Чернігові” (11 сесія 6 скликання).

 

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Миргородського М. М., заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків, постійні комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.) та з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) і державну податкову інспекцію у м. Чернігові Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області (Уляненко Ф. М.).

 

 

Міський голова                                                                                                                   О. В. Соколов

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.